Prečo sa rozhodnúť pre oceľovú halu LLENTAB

Prečo sa rozhodnúť pre oceľovú halu LLENTAB

Každý rok sa niekoľko investorov rozhodne investovať do oceľovej haly LLENTAB. A rastie počet tých, ktorí spravia toto rozhodnutie druhý, tretí alebo aj štvrtýkrát. Aké sú ich dôvody pre voľbu oceľovej haly? Pokiaľ si vyskúšali výhody a jednoduchosť spolupráce s nami, sú naklonení opäť použiť konštrukčné riešenie LLENTAB. Každý investor ocení kľúčové prednosti našich hál:

Výstavba haly LLENTAB je proces s veľkou presnosťou a flexibilitou

Hala LLENTAB poskytuje ideálny priestor pre takmer akýkoľvek druh činnosti – od skladu, cez produkciu, výrobu, administratívu, obchodné priestory až po šport. Napríklad pre výrobné firmy je dôležitá skutočnosť, že otvorený a flexibilný oceľový rám môže ľahko integrovať príslušenstvo pre plošiny, žeriavové dráhy, kabeláž a podporné väzníky na zavesenie zariadení a strojov.

Oceľová hala LLENTAB je ľahko modifikovateľná

Oceľové haly majú oproti budovám postaveným tradičnými metódami mnoho výhod. Jednou z nich je modulárna konštrukcia. Umožňuje nielen rýchlejšiu realizáciu investície, ale taktiež umožňuje efektívne rozšírenie haly v budúcnosti. Úprava bude lacnejšia a jednoduchšia ako v prípade murovaných hál, čo je v dnešnej dynamickej dobe mimoriadne cenná hodnota. Nastala zmena v povahe vášho podnikania? Oceľová hala je flexibilná – s pomocou skúsených projektantov sa dá ľahko prispôsobiť novým potrebám. Je možné ju rozšíriť, upraviť či presťahovať.

Stavba haly z ocele a životné prostredie

Oceľ je materiál, ktorý je možné 100 % recyklovať. Výstavba haly LLENTAB s pozinkovanými oceľovými profilmi znižuje v porovnaní s konvenčným oceľovým rámom množstvo použitého oceľového materiálu o 20 %.

Skúsenosť a kompetentní ľudia

50 rokov nepretržitej výstavby a rozvoja nás urobili dobrými v tom, čo robíme a súčasne nám umožnili identifikovať faktory, ktoré nás odlišujú od ostatných subjektov pôsobiacich na trhu. Naši zamestnanci sú oddaní svojej profesii a vynikajú vysokou profesijnou zručnosťou. Väčšina z nás pracuje v projekcii, obchode alebo v montáži.

Široké spektrum referencií

Za značkou LLENTAB je aj na slovenskom trhu mnoho úspešných projektov. Referencie hál nájdete na našich webových stránkach www.llentab.sk.