Ideálny letný večer? Vírivka na terase a šampanské v ruke

Ideálny letný večer? Vírivka na terase a šampanské v ruke

Ako si predstavujete ideálny letný večer? Oddychovať a relaxovať po náročnom horúcom pracovnom dni. K tomu chutné jedlo a pohárik dobrého vína či šampanského a o pekný večer máte postarané. Ak ho chcete urobiť skutočne dokonalým, vyskúšajte jedinečné relaxačné účinky vody a zaobstarajte si na terasu alebo do záhrady vírivku. Umiestnenie vírivky v exteriéri má svoje zvláštne kúzlo a oddych pod hviezdnou oblohou si skutočne vychutnáte.

Aký má hydroterapia vplyv na zdravie?

Teplá voda má upokojujúce a regenerujúce účinky nielen na vaše telo ale aj myseľ. Vírivka vám okrem toho poskytne aj kvalitnú hydromasáž pomocou systému ergonomicky umiestnených trysiek.

Ešte nedávno sa domáca vírivka považovala za zbytočný luxus, no v súčasnosti je čoraz viac domácností, ktoré si ju zaobstarajú práve pre jej pozitívne účinky na zdravie. Teplá voda v kombinácii s príjemnou hydromasážou vám pomôžu uvoľniť sa a relaxovať po náročnom dni v práci. Čo môžete očakávať od pobytu vo vírivke? Na čo všetko majú jej účinky pozitívny vplyv?

  • Pomáha odbúrať stres a znižuje napätie
  • Uvoľňuje svaly a kĺby
  • Posilňuje imunitný systém
  • Napomáha reštartovaniu metabolizmu a zmenšuje celulitídu
  • Znižuje hladinu cukru v krvi
  • Zlepšuje kvalitu spánku
  • Podporuje detoxikáciu organizmu
  • Zmierňuje bolesti hlavy

Príjemný čas strávený vo vírivke vplýva pozitívne nielen na fyzickú stránku organizmu ale pomáha predovšetkým psychike. Relax potrebuje v dnešnej náročnej dobe každý a vďaka vonkajším vírivkám od Hottub si ho môžete dopriať s rodinou či priateľmi v pohodlí vášho domova.

Vyberte si kvalitu, ktorá vám vydrží

Pri výbere vírivky by ste sa mali zamerať nie len na jej technické parametre, ale aj na dodávateľa a výrobcu. Len spoľahlivá firma vám zabezpečí dlhodobý servis a záruku na vašu vírivku. Spoločnosť Hottub pôsobí na Slovensku už od roku 2005 a má za sebou viac ako 1000 úspešných wellnes realizácií. Tieto prináša nielen do luxusných hotelových spa, ale aj do bežných slovenských domácností.

Môžete si u nich vybrať jacuzzi – vírivku od rovnomenného výrobcu. Jacuzzi je najstarším výrobcom víriviek na svete. Viac ako 100 ročná história spoločnosti doviedla vírivky do dokonalosti. Dnes predstavujú najvyššiu kvalitu použitých materiálov, prepracovanú hydromasáž či inovatívne technológie.

Vírivka je miestom pre oddych a regeneráciu v akomkoľvek čase a prostredí. Vírivky Jacuzzi® vám to poskytnú v najvyššej kvalite a za veľmi nízke prevádzkové náklady. Zároveň získate odborný záručný a pozáručný servis, dostupnosť náhradných dielov a profesionálne poradenstvo.

Okrem tradičných víriviek Jacuzzi si môžete v Hottub vybrať niektorý z modelov od značky USSPA alebo Dream Maker Spa. Ak si nie ste istí, aká vírivka by bola pre vás tá najlepšia, dohodnite si termín v showroome Hottub a odborný presonál vám ochotne poradí i predvedie jednotlivé funkcie víriviek.

Swim Spa – vírivka a bazén v jednom

Chcete ešte viac? Túžite si pod holým nebom nielen vychutnávať príjemnú hydromasáž, ale i plávanie s protiprúdom? Potom stavte na Swim Spa. Že neviete o čo to je? Swim Spa je celoročne využiteľný bazén, ktorý v sebe kombinuje výkonný protiprúd a relaxačnú vírivku.

Len na šiestich metroch si môžete zaplávať niekoľko kilometrov a potom nechať oddýchnuť svaly pomocou príjemnej hydromasáže, ktorú zabezpečujú výkonné trysky. Nemusíte sa vôbec obávať veľkých stavebných zásahov na vašom pozemku. Nebudete potrebovať žiadne stavebné povolenie a nemusíte si ani zabezpečovať výkopové práce. Swim Spa bazén je voľne stojaci a môžete ho umiestniť napríklad na terasu alebo rovnú časť vašej záhrady. Vďaka odolnému kabinetu z kvalitného dreva sa stane bazén módnym doplnkom vašej záhrady.

Žiadna letná párty, detská oslava či posedenie s rodinou sa nezaobídu bez kúpania alebo relaxu vo vírivke. Doprajte si tento relax u vás doma. Dohodnite si stretnutie v Hottub a už toto leto si môžete vychutnávať príjemné večery so šampanským v ruke vo vlastnej vírivke.