Luxusnú dovolenku môžete zažiť aj v starých známych destináciách

Luxusnú dovolenku môžete zažiť aj v starých známych destináciách

Leto vrcholí a pokiaľ ste ešte nevyrazili na vysnívanú dovolenku, stále to stíhate. Vôbec si nemusíte zaťažovať hlavu tým, cez akú cestovku ísť. Na mieru šitú dovolenku si viete zariadiť aj vy sami. Vďaka internetu je to pohodlné a viete ušetriť slušné peniaze. Zarezervujte si ubytovanie, booknite si letenku a vyrazte spoznávať krásy zahraničných krajín na vlastnú päsť.

 

Vyrazte do menej známych destinácií a užite si pokojné chvile

Pokiaľ nevyhľadávate rušné letoviská, kde je hlava na hlave a túžite po pokoji, vyrazte na menej známe miesta v Grécku, Taliansku alebo v Bulharsku. Cestovné kancelárie zväčša ponúkajú dovolenky vo veľkých letoviskách. Užite si kľud a nebojte sa cestovať bez cestovky. Parádna luxusná dovolenka sa dá zariadiť napríklad cez rezervačný portál Booking.com. Pozrite si s nami zoznam neobjavených miest, ktoré stoja v Európe za návštevu.

1.Dovolenka Taliansko – Sardínia

Milujete priezračné more a nedotknutú prírodu? Klasická dovolenka v Lignane či Bibione nie je nič pre vás. Užite si panenské pláže, nádherné azúrové more a pokoj na ostrove Sardínia. Táto destinácia patrí medzi obľúbené a nie je problém zohnať lacné letenky. Pozrite sa na letenkové portály ako Kiwi.com a booknite letenku za výhodnú cenu.

taliansko

2. Dovolenka Grécko – Karpathos

Keď sa povie Grécko, každý si hneď predstaví Rhodos, Krétu alebo Chalkidiki. Počuli ste o ostrove Karpathos? Nazývajú ho aj veterný ostrov. V ponukách cestovných kancelárii sa prakticky nevyskytuje, takže je idálnou voľbou ak si chcete naozaj oddýchnuť. Stačí rýchla rezervácia ubytovania cez Booking, letenka a môžete vyraziť.

3. Dovolenka Bulharsko – hory

Bulharsko to nie sú len piesočnaté pláže na Slnečnom pobreží pri mori. Pre dobrodruhov, ktorí milujú horskú turistiku, sú tu bulharské hory. Nie sú zďaleka tak preplnené ako rakúske Alpy, naše Tatry alebo talianske Dolomity a oplývajú mnohými krásami. Známa požičovňa áut ako Rentalcars vám uľahčí presuny medzi naplánovanými trasami.

bulharsko

Ušetrite na dovolenke s Tipli

Počuli ste o už o Tipli? Je to najväčší cashback na Slovensku. Cashback znamená peniaze späť. Aktuálne Tipli združuje vyše 350 registrovaných obchodov rôzneho zamerania od módy až po cestovanie. Z nákupu sa vám vždy vráti späť na účet určité percento z finálnej sumy. Nákupmi cez Tipli ušetríte ročne slušné sumy peňazí.

Cestujte lacnejšie a zariaďte si dovolenku podľa svojich predstáv s Tipli. Stačí vyplniť jednoduchú registráciu, ktorá vám zaberie len pár minút. Cez svoj Tipli profil potom môžete začať výhodne nakupovať ešte dnes. V ponuke nájdete množstvo známych rezervačných letenkových a ubytovacích portálov či požičovní automobilov. Vyrazte na vysnívanú dovolenku za menej cez Tipli.sk.