Originálny baliaci papier urobí dojem na každého!

Originálny baliaci papier urobí dojem na každého!

Viete o tom, že si môžete navrhnúť jedinečný baliaci papier a kreatívne ho využiť nielen pre osobnú potrebu, ale aj podnikateľské účely? Skvelé na tom je, že to vôbec nie je finančne náročná možnosť a aj takýmto spôsobom viete na ľudí zapôsobiť. Pripravili sme pre vás prehľad možností, opísali cestu k vlastnému baliacemu papieru a nezabudli sme ani na výhody, aké vám dokáže priniesť. Inšpirujte sa!

Zabaľte vianočné balíčky originálnym spôsobom!

Vianoce sú už skoro za rohom, takže ak máte internetový obchod alebo kamennú predajňu, čo tak začať ponúkať možnosť zabaliť za svojich zákazníkov objednávky, aby boli pripravené priamo pod stromček rovno pre obdarovaného? A prečo na to nevyužiť jedinečný baliaci papier s grafikou, aký zaručene nebude mať nikto iný? AK do nej vkusne zakomponujete napríklad svoje logo, získate aj šikovný reklamný nástroj, ktorý efektne exponuje vašu značku. Baliaci papier si predsa nejde nevšimnúť a ak sa poriadne pohráte s grafikou, zvolíte vtipný motív, ktorý upúta na prvý pohľad, máte vyhraté.

Buďte o krok pred konkurenciou, za originálny prístup sú vždy plusové bodíky navyše!

Aké máte možnosti, ak chcete svoj vlastný baliaci papier?

V justprint.sk vám vyrobia darčekový baliaci papier už od 5 kusov za cenu, ktorú si môže dovoliť naozaj každý. Vybrať si môžete z dvoch formátov – B1 s rozmermi 680 x 980 mm, alebo XXL s rozmermi 1 090 x 1 530 mm. Farebná potlač na lesklom kriedovom papieri, alebo efektívnom kraftovom šedom pruhovanom papieri sa postará o skvelý výsledok.

Na plochu papiera môžete umiestniť čokoľvek – originálne ilustrácie, vaše logo, vianočné priania, akýkoľvek zaujímavý dizajn, aký si len dokážete predstaviť. Na bezchybnú kvalitu tlače, rýchlu, spoľahlivú realizáciu a bezpečné dodanie v krátkom čase sa môžete spoľahnúť.

Stačí si len pripraviť grafické podklady (ak si nie ste istí, ako na to, na webe justprint.sk nájdete aj podrobné inštrukcie), krok po kroku vybrať preferované možnosti, počet kusov a odoslať objednávku. Je to jednoduché a zvládne to naozaj každý aj z pohodlia domova.

Prečo na balení záleží?

Zákazníci, obchodní partneri, zamestnanci, ale aj priatelia, rodina… všetci vedia oceniť starostlivo zabalený darček a vaša snahu o individuálny prístup aj pri takých detailoch, akými balenie je, im určite zalichotí.

Ak vyrábate handmade výrobky, aj to, ako ich balíte, výrazne vplýva na zákazníka. Ukážte, že vám na skvelom dojme záleží a zabaľte svoje výrobky do jedinečného baliaceho papiera, vďaka ktorému vaša značka získa ďalší rozmer.

Pevný, odolný a kvalitný baliaci papier môže pomocť vyplniť aj prázdne miesta v škatuliach, aby ste zvýšili bezpečnosť pri preprave.

Dostupná možnosť pre každého

Svoj vlastný baliaci papier nemusí mať len veľká firma, aj ako jednotlivec či drobný podnikateľ môžete vyskúšať túto skvelú príležitosť zapôsobiť. Nebojte sa naplno prejaviť svoju kreatívnu stránku a vytvorte personalizovaný baliaci papier, vďaka ktorému budete nezabudnuteľní.