Ivan Chrenko

Ivan Chrenko

Ivan Chrenko je slovenským podnikateľom, ktorý sa narodil 27. júna 1967 v Šali. Patrí medzi slovenských miliardárov, pričom odhadovaná suma jeho majetku v roku 2020 je okolo 1,65 miliárd eur. Okrem toho, že sa radí medzi najbohatších ľudí na Slovensku, jeho bohatstvo preráža aj medzi bohatými ľuďmi z celého sveta podľa rebríčka Forbes. Kto to vlastne je a čo všetko o ňom vieme?

Podnikateľ Ivan Chrenko

Čo sa týka jeho povolania, ako sme už spomenuli ide o slovenského podnikateľa. Už na počiatku svojej kariéry sa rozhodol pre založenie developerskej firmy. Zrejme vtedy netušil aký úspech mu prinesie a ani to, že sa ako jeden z prvých Slovákov zapíše medzi miliardárov. Svoje súkromie si stráži a preto je o jeho podnikaní ale aj súkromnom živote dostupných v médiách len veľmi málo informácií.

Ivan Chrenko
zdroj: https://www.cas.sk/fotogaleria/891643/rebricek-najmajetnejsich-slovakov-najbohatsi-je-chrenko-babisa-vykopli/2/

Názov jeho developerskej firmy, ktorá mu priniesla miliardy je HB Reavis. Začiatok jeho podnikania sa spája s predajom audiovizuálnej techniky. Jeho úspechy sa však spájajú skôr so spomínanou developerskou firmou HB Reavis. Pokladá sa za spoluzakladateľa tejto spoločnosti a dodnes disponuje väčšinovým podielom. Táto spoločnosť sa zameriava na návrhy kancelárskych priestorov, ktoré majú zvyšovať komfort pri vykonávaní práce a tým aj zvyšovať výkonnosť.

Firma sa podieľala na mnohých projektoch v rámci Bratislavy, no dnes je známa po celom svete – podieľa sa napríklad ja na výstavbe najväčšej budovy v EÚ.

Ivan Chrenko manželka

V súčasnosti už exmanželkou známeho milionára je Veronika Chrenková. Jej meno ste v súčasnosti mohli počuť napríklad v súvislosti s akciou NAKA, ktorá zasahovala v jej byte. Táto aktivita sa žiadnym spôsobom nedotýkala podnikateľských záujmov jej ex-partnera.

Kde býva Ivan Chrenko

V minulosti býval Ivan Chrenko v rezidenčnej časti Marianka spolu so svojou rodinou. V súčasnosti túto rezidenciu obývajú rodinní príslušníci, Chrenko sa však v rezidencii nezdržiava. Potvrdili to aj pri spomínanej policajnej akcii, aby uistili, že sa akcia netýka podnikateľských záujmov Ivana Chrenka. Informácie o jeho súčasnom bývaní nie sú k dispozícii, nakoľko sa snaží pred novinármi zachovávať odstup.

Ivan Chrenko bitcoin

Meno Ivana Chrenka sa spája aj s bitcoinmi. Akým spôsobom? Vo vysielaní relácie Neskoro večer s Petrom Marcinom spomenul unikátny a jednoduchý spôsob ako si zarobiť. Investovať do bitcoinov, kým to banky nezakážu. Vo všeobecnosti radí v rozhovore, že najlepším spôsobom ako zbohatnúť je neustále sledovať trh a používať novinky, kým sa na nich dá zbohatnúť.

bitcoin

Tipy na získanie financií prostredníctvom kryptomeny bitcoin.