Vyznanie lásky

Vyznanie lásky

Vyznanie lásky nie je vždy ľahkou záležitosťou. Môžete byť nervózny, ale v okamihu, keď  sa otvorene vyznáte zo svojich pocitoch, táto nervozita hneď opadne. S troškou prípravy môžete zmeniť vyznanie lásky do špeciálneho momentu, ktorý si navždy zapamätáte.

Zváženie situácie

1. Urobte krok späť.

Buďte na chvíľu racionálni a zvážte situáciu. Zvážte svoj vzťah k tejto osobe a pokúste sa predpovedať, ako zoberie vaše slová. Opýtajte sa, či existuje reálna šanca, že vás bude milovať. Ak áno, stačí už len prísť na to, ako urobiť ďalší krok. Ak nie, potom na to budete musieť ísť veľmi opatrne.

Možno ste sa zamilovali do priateľa, ale nie ste si istí, či vás miluje tiež. Budete musieť dlho a tvrdo premýšľať o tom, ako vaše priznanie lásky ovplyvní priateľstvo. Zamilovanie sa do najlepšieho priateľa môže byť úžasné – za predpokladu, že on alebo ona vám opätuje svoje pocity.

2. Uistite sa, že to myslíte vážne.

Ak ste predtým nikdy neboli zamilovaní, môže byť ťažké pochopiť dôsledky tejto frázy. Existuje mnoho typov lásky: priateľská láska, rodinná láska, romantická láska. Ak máte pocit, že ste romanticky zamilovaní do tejto osoby, mali by ste mu to povedať. Je však dôležité zvážiť závažnosť vašich slov.

Láska znamená pre každého niečo iné. Niektorí hovoria, že mladí ľudia majú tendenciu zamieňať „pravú lásku“ s vyššou úrovňou zamilovanosti. Iní veria, že môžete cítiť hlbokú, zmysluplnú lásku v každom veku.

3. Buďte pravdiví vo svojich zámeroch.

Nehovorte niekomu, „Milujem ťa“, len aby vám venovali viac pozornosti. Povedzte to len vtedy, ak myslíte vaše slová naozaj vážne. Romantická láska zvyčajne znamená určitú úroveň starostlivosti a angažovanosti s druhou osobou.

4. Uľahčite si to.

Ak si nie ste istí, skúste vybrať slová, ktoré nemajú takú veľkú váhu. Povedzte, že sa vám veľmi páči, alebo sa cítite s ním šťastne. „Milujem ťa“ nie je jediný spôsob, ako ukázať niekomu, že vám na ňom záleží.

Povedzte, čo milujete na tejto osobe. Skúste „Milujem spôsob, akým tancuješ“, alebo „Milujem spôsob, akým myslíš.“

Zistite, ako osoba reaguje na menej závažné priznania. Ak vám odpovie, že sa mu tiež veľmi páčite, potom je väčšia šanca, že vaše vyznanie lásky bude dobre prijaté.

5. Buďte odvážny.

Život je krátky. Ak milujete niekoho, vždy bude šanca, že vás nebude milovať tiež, alebo že z vás láska opadne. Avšak je to vec, ktorá je vo vás a je to vec, ktorú nemôžete ignorovať. Niekedy je jediná cesta vpred, aj keď máte strach.


Pripravenie scény pre vyznanie lásky

1.Vyberte romantické prostredie.

Skúste pokojné miesto, kde môžete byť sami dvaja. Vezmite ho do reštaurácie, do záhrady alebo niekde, keď už slnko zapadlo. Uistite sa, že sa cíti bezpečne a pohodlne. Konkrétne miesto závisí od toho, komu vyznávate svoju lásku. Vyberte miesto, ktoré je pre vás obzvlášť špeciálne.

2.Vyberte zmysluplný moment.

Vyznanie lásky môže byť obrovskou záležitosťou pre obe zúčastnené osoby a je dôležité, aby ste ho urobili zvláštnym. Môžete to naplánovať, alebo môžete čakať na prirodzený intímny moment. Moment môže byť dramaticky, alebo jednoduchý. Povedzte to, keď sa cítite skutočne inšpirovaný.

Môže sa tak stať počas krásneho západu slnka po perfektnom dni stráveným spoločne, alebo keď sa „vaša pieseň“ objaví počas tanca, alebo keď sa obaja spolu smejete.

Sledujte romantické scény vo filmoch a predstaveniach pre inšpiráciu. Analyzujte scény, keď protagonista vyzná svoju lásku. Pochopte náladu, ktorú chcete zaujať.

3.Uistite sa, že ste sami dvaja sami.

Môžete urobiť dramatické verejné spovede, ak máte pocit, že je to vhodné. Pamätajte však, že osoba, ktorú máte radi, neočakáva takúto pozornosť. Toto je obzvlášť dôležité, ak si nie ste istí, ako bude reagovať. Ak ste sami, potom dáte človeku priestor na pohodlnejšie reagovanie.

4.Naplánujte vyznanie.

Usporiadajte stretnutie s osobou, ak ešte nemáte dátum stretnutia. Nakoniec, v tomto momente budete musieť nechať, aby sa veci uberali tým smerom, akým ho chcete mať. Určite však môžete nastaviť scénu tak, aby vaše vyznanie bolo romantické. Uistite sa, že sa nebude ponáhľať a viete, čo poviete.

Môžete tiež napísať svoje priznanie do listu, ak nemôžete byť s tým, koho milujete. Táto metóda môže byť stále veľmi intímna, aj keď je trochu abstraktnejšia.

5. Buďte pozorný.

Nevyslovte slová lásky, keď druhá osoba sa o niečo strachu, alebo sa práve chystá odísť. Slová budú silnejšie, ak hľadíte do očí. Ak už nastal ten čarovný moment, iba vyslovte: „Potrebujem ti povedať niečo dôležité.“


Vyznanie lásky

1. Pozrite sa do očí svojej lásky.

Kontakt s očami znamená, že ste úprimní. Takisto vám dáva okamžitý signál o tom, ako cíti druhá osoba.

2. Povedzte: „Milujem ťa.“

Je to také jednoduché. Ak skutočne milujete túto osobu, nemusíte sa ospravedlňovať ani pridávať žiadne ozdoby.

Predovšetkým buďte čestní a autentickí. Povedzte len toľko, koľko cítite, že je potrebné povedať.

Zvážte vysvetlenie príbehu o tom, ako ste sa začali milovať túto osobu. Povedz niečo  úprimné a sladké. Nechajte ho sa cítiť jedinečne a zvláštne.

3. Pobozkajte svoju lásku.

Ak vám odpovie, že vás tiež milujte, toto je špeciálny včas na bozk. Zoberte tento momente na ešte magickejšiu úroveň. Bez ohľadu na to, čo sa stane, je to moment vo vašom živote, na ktorý si budete spomínať nasledujúce roky.

4. Buď trpezlivý.

Dajte objektu svojej náklonnosti čas na spracovanie toho, čo ste povedali. V niektorých prípadoch sa stane, že vám vyzná lásku tiež. V iných prípadoch, ak je vaše priznanie prekvapením, môže sa stať, že o ňom bude musieť premýšľať. Počúvajte a rešpektujte.

Ak vám vaša láska neopätuje  vaše pocity, je to v poriadku tiež. Môžete byť zranení, ale nehnevajte sa. Akceptujte jeho pocity.

5. Buďte hrdí na seba.

Nezáleží na tom, ako vaša láska reagovala, buďte hrdý na to, že ste sa mu / jej zverili o svojich pocitoch. Trvá veľa odvahy povedať niekomu, že ho milujete. Čokoľvek sa stane: teraz to už vie.