Mestský ruksak: Ponorte sa do víru mesta štýlovými batôžtekmi

Mestský ruksak: Ponorte sa do víru mesta štýlovými batôžtekmi

Batohy boli kedysi striktne športovým doplnkom alebo praktickým doplnkom pre študentov. Momentálne však batôžteky zažívajú väčšiu pozornosť ako kedysi, pretože tvoria neodmysliteľnú súčasť ženského šatníka. V dnešnom článku si priblížime výhody tohto praktického mestského doplnku a možnosti ako ruksaky kombinovať v outfitoch.

Prečo batohy milujeme?

Mnoho dám pri pomyslení na slovo batoh si predstaví školskú tašku alebo turistický batoh. Avšak to vôbec nie je pravda! Módni dizajnéri dnes tvoria nádherné kúsky a aj taký, na prvý pohľad, obyčajný batoh môže dokonalo zasuplovať kabelku.

Jednou z najväčších výhod batôžkov je, že sú veľmi praktické a môžete ich kombinovať takmer s akýmkoľvek outfitom. Aj do malého batôžka sa vám zmestí všetko potrebné ako do kabelky, pričom batoh si dáte na plecia a obe ruky máte voľné. Navyše si vďaka nastaviteľným popruhom môžete upraviť ich dĺžku a aj prostredníctvom tohto malého detailu sa dokážete vyhrať s vašim outfitom. Ak si popruhy necháte viac spustené, ležérnejší outfit máte na svete.

Batoh k šatám či elegantným outfitom? Žiadny problém!

Dámsky batoh je skvelý kúsok. Asi najčastejšia kombinácia, ktorá vám napadne pri batohu je s akýmkoľvek topom a s klasickými modrými džínsami. Samozrejme, ak preferujete športovú eleganciu, tak táto nestarnúca klasika je pre vás jasnou voľbou. Avšak batohy sa skvelo hodia aj k sukniam či dokonca šatám!

Predstavte si dlhé romantické kvetové šaty, ktoré sa pri pohybe jemne vlnia. Ak sa neviete rozhodnúť, akú kabelku by ste k nim mali zvoliť, vyskúšajte batoh! Tento kúsok vôbec nemusí ladiť s farbami na šatách, práve naopak! Batôžtek si priam pýta, aby vyčnieval a stal sa dominantou vášho outfitu. Verte nám, že ak si zvolíte batoh k šatám, rozhodne nespravíte krok vedľa.

Batoh sa dokonalo hodí aj do práce. Skvelým príkladom môžu byť dámske batohy z talianskej dielne Coccinelle, ktoré sa vyznačujú kvalitnými koženými materiálmi a minimalistickým dizajnom. Tieto batohy sú dostatočne veľké, aby ste do nich zmestili všetko potrebné – aj dokumenty s rozmerom A4, ale stále pôsobia elegantne a jedinečne. Ak preferujete nosiť batoh do práce, tak vám odporúčame voliť klasické farby, ako je biela alebo čierna, vďaka ktorým batoh dokážete skombinovať s čímkoľvek.

Nebojte sa odviazať sa

Skvelou správou pre všetky dámy je, že dámske batohy sú model, pri ktorom sa nemusia báť experimentovať. Ak sú dámy v móde skôr konzervatívnejšie alebo preferujú minimalistický dizajn, potom batohy Coccinelle budú pre nich tou správnou voľbou. Tieto batohy sa vyznačujú čistými líniami, zlatým kovaním, menšou kapsičkou so zipsami zlatej farby na prednej časti a väčším úchytom.

Batohy, taktiež z talianskej dielne, Tosca Blu sú skôr pre dámy, ktoré sa neboja vyčnievať z radu a nechávajú hovoriť svoj outfit za nich. Tieto dámske batohy sa vyznačujú pestrými farbami, zaujímavým dizajnom, ako napríklad štruktúrovanou kožou s logom Tosca Blu alebo výraznými aplikáciami v podobe strieborných cvočkov na prednej strane. Vďaka týmto batohom budete vo víre mesta neprehliadnuteľná!

Ak chcete načerpať inšpiráciu pre nové typy batohov alebo už ste rozhodnutá si tento veľmi praktický doplnok zadovážiť, odporúčame vám navštíviť eshop www.lamio.sk, kde nájdete kvalitné talianske módne kúsky značiek Coccinelle, Tosca Blu a Luisa Spagnoli. Kedy predsa bude ten najlepší čas sa potešiť, keď nie teraz?