Vstupenky na futbal, ktoré sú bránou do sveta nevšedných možností

Vstupenky na futbal, ktoré sú bránou do sveta nevšedných možností

Radi cestujete a je to zmysel vášho života? Spoznávať okolité krajiny, v ktorých je zakaždým niečo nové a zaujímavé? Máte už všetko prechodené a neviete, kde by ste to vyskúšali tento rok? Dovolenková sezóna sa už blíži, turisti si svoje obľúbené destinácie vyberajú a vy môžete medzi nich patriť tiež. Ponúkame vám dovolenku, ktorá bude iná a naozaj originálna.


Pravé a nefalšované potešenie

Často sa stáva, že hľadáte originálny darček pre muža, priateľa, partnera, kolegu alebo šéfa. To všetko je síce pekné, ale problémom je, čo konkrétne takéhoto človeka poteší? Muži milujú šport a adrenalín, ktorý pri ňom zdravo stúpa.

Objednajte lístky na Ligu majstrov a uvidíte, že to bude jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré ste kedy urobili. Samozrejme, že musíte o dotyčnej osobe vedieť, že by jej táto forma daru priniesla to pravé a nefalšované potešenie.


Dovolenka pre skutočných chlapov

Žiadne romantické prekvapenia, držiaky na telefón, opasok a ponožky. To si nechajte na inú príležitosť. Teraz je ten správny čas naozaj prekvapiť. Zájazd na Bayern Mníchov bude tým najlepším riešením.

 

Dovolenka pre skutočných chlapov s množstvom ďalších nevšedných zážitkov. Opaľovať sa na pláži niekoľko hodín bez toho, aby ste sa zabavili asi pre všetkých veľká zábava nie je.

 

V sprievode delegáta a so všetkými potrebnými službami sa na tomto športovom zájazde naplno vyžijete. Stačí zamieriť do najväčšej športovej cestovnej kancelárie a objednať si výlet, ktorý vám prinesie nezabudnuteľné chvíle.


Všetko z pohodlia vašej sedačky

Pri výbere klasickej dovolenky si dnes on-line vyberiete termín a základné informácie. Potom sa musíte vybrať priamo do cestovky, s ktorou ste si telefonicky dohodli stretnutie na prekonzultovanie všetkých ďalších vecí. S futbaltour.sk vám bude jasné všetko a hneď, tak prečo to nevyskúšať?!