Koľko nohavíc potrebuje muž?

Koľko nohavíc potrebuje muž?

Väčšina mužov nakupovanie neobľubuje a vystačia si len so základnými kúskami oblečenia. Patríte k nim aj vy? Pripravili sme si pre vás článok, v ktorom sa dozviete, ktoré typy nohavíc by určite nemali chýbať v žiadnom pánskom šatníku.

Pri nakupovaní je veľmi dôležité vyhnúť sa lacnému oblečeniu, namiesto toho hľadajte kvalitu a hodnotu jednotlivých kúskov. Napriek tomu, že zaplatíte pri nákupe viac, v konečnom dôsledku peniaze ušetríte. Ako je to možné? Jednoducho. Kvalitnejšie oblečenie vám vydrží oveľa dlhšie ako lacno nakúpené kúsky. Navštívte e-shop Bolf.sk, kde nájdete popri veľkom výbere kvalitných a vkusných nohavíc, aj tričká, košele, svetre či mikiny. Neváhajte a oživte váš šatník štýlovými a originálnymi kúskami, vďaka ktorým zaujmete už na prvý pohľad.

Džínsy by mali byť základom každého šatníka

Denim je štandardom v skriniach väčšiny mužov. Ideálne pre každodenné, ale aj príležitostné aktivity – od stretnutia s priateľmi až po pracovné večere. Džínsy prešli od svojich začiatkov dlhú cestu, začali sa vyrábať ako pracovné nohavice, no dnes sú považované za doslova ikonickú súčasť šatníka a nosí ich každý od bežného robotníka po filmové hviezdy. Džínsy by určite nemali chýbať ani vo vašom šatníku, pretože si k nim stačí obliecť jednofarebné tričko a tenisky a váš outfit je hotový. V súčasnosti je možné vybrať si džínsy nielen v rôznych odtieňoch modrej farby, ale aj v čiernej či sivej farbe. To, po ktorých siahnete, záleží od vášho životného štýlu, vkusu či potrieb.

Nohavice z tmavej vlny by tiež nemali chýbať

Popri niekoľkých kusoch džínsov je dobré vlastniť aspoň jeden kus nohavíc z tmavej vlny a jeden alebo viac párov chinos v rôznych farbách. Chinos sú elegantnejšie ako klasické džínsy a sú vynikajúcou voľbou pre chladnejšie dni. V prípade, že je oblek vašou neodmysliteľnou súčasťou a zvyknete ho nosiť pravidelne, tak je dobré, kúpiť si pár kusov nohavíc, ktoré viete bez problémov nakombinovať a zladiť k saku, v prípade, že by sa stalo niečo s vašimi nohavicami od obleku. Ak naopak nie ste ten typ muža, ktorý nosí dennodenne oblek, no občas potrebuje byť oblečený formálnejšie, tak v tomto prípade sú elegantnejšie chinos a vlnené nohavice s predĺženými uzávermi, manžetami a ostrými záhybmi tiež tou správnou voľbou.

V teplákoch len doma a na cvičenie

Tepláky majú voľný strih s elastickým alebo sťahovacím pásom a prípadne vreckami, aj keď niektoré z nich môžu byť tesnejšie. Ak sa potrebujete cítiť pohodlne a príjemne, tak práve tepláky vám to bezpochyby zaručia. Neodporúčame v nich však chodiť medzi ľudí, aj keď to veľa mužov preferuje. Tepláky noste skôr doma či cestou na cvičenie.

Nájsť definitívny počet nohavíc, ktoré by mali byť súčasťou pánskeho šatníka je pomerne náročné, keďže každý človek má iné potreby. Stačí však pozorovať samých seba, čo robíte v priebehu týždňa, kde žijete, a koľko ste ochotní minúť. Určite by nemali vo vašom šatníku chýbať druhy nohavíc, o ktorých sme písali v tomto článku. Myslite na to a doplňte si ich do šatníka čím skôr.