Pre krásne biele zuby už nemusíte tlačiť len pastu z tuby

Pre krásne biele zuby už nemusíte tlačiť len pastu z tuby

Kto z nás by nechcel mať krásne a žiarivo biele zuby? Krása je dnes veľmi dôležitá a vzácna. A práve čistá zubná sklovina je jedným zo spôsobov, ako sa k nej dopracovať bez zbytočne veľkých zásahov. Môžete to skúsiť u vás doma s bieliacimi pásikmi.

Takéto bielenie zubov je pohodlné, lacné, rýchle a vysoko účinné a veľmi vyhľadávané, preto si o ňom povieme niečo viac.

Vybieľte si zuby u vás doma

Snehobiely úsmev je snom miliónov ľudí. Postup pri profesionálnom bielení na klinike si však vyžaduje značné časové aj finančné náklady. Okrem toho sa sedenia a komplikované postupy bielenia musia pravidelne opakovať. My vám však ponúkame pohodlnejšiu alternatívu.  Pohodlnejšie bielenie zubov pomocou špeciálnych pásikov.

Výhody, ktoré ocenia všetci

Postup takéhoto čistenia zubnej skloviny trvá ani nie pol hodiny. Nemusíte si tak kvôli profesionálnemu vybieleniu zubov brať dovolenku a merať cestu k zubnému technikovi. Nemusíte používať žiadne špeciálne a drahé prístroje. Naopak, popri tomto spôsobe bielenia zubov môžete pracovať, čítať knihu alebo sociálne siete prehliadať.

Bieliace pásiky sú vyrobené tak, aby sa pohodlne prispôsobili každému typu zubov. Ich hladká textúra vám poskytuje úplný komfort. Výhod je ale oveľa viac:

  • Domáca procedúra bielenia zubov je lacnejšia ako klasické bielenie na klinike;
  • V rámci jedného balenia môžete využiť niekoľko procesov bielenia;
  • Alergie a vedľajšie účinky pri domácom zosvetlení skloviny sú mimoriadne zriedkavé.
  • Máte kompletné pokyny na použitie, vďaka čomu sa domáce bielenie zubov stáva bezpečným, jednoduchým a efektívnym postupom.

Tak to vyskúšajte a uvidíte, že krásne biele zuby s nimi veľmi rýchlo docielite. Aj žiarivý úsmev môže byť predsa dokonalý módny doplnok.