Pracie prášky a kapsule Ariel z Rakúska a Nemecka sa stále výrazne líšia od tých našich

Pracie prášky a kapsule Ariel z Rakúska a Nemecka sa stále výrazne líšia od tých našich

Určite ste už zachytili, že pracie prostriedky Ariel predávané v Rakúsku a Nemecku perú o poznanie kvalitnejšie. To je aj dôvod, pre ktorý mnohí ľudia bývajúci v pohraničí cestujú za nákupmi priamo tam. Už po prvom použití je viditeľný rozdiel spočívajúci nielen vo vyššej účinnosti práškov či kapsúl Ariel, ale aj v dlhšej sviežosti a voňavosti bielizne.

Ariel prášky a gély sú účinné aj pri nižšej teplote

Je známe, že Ariel pracie prostriedky ponúkané na trhu v Rakúsku a Nemecku sú schopné vyprať aj odolnejšie škvrny pri nižších teplotách. Ich používaním teda ušetríte hneď dvakrát. Pri nižšej spotrebe pracieho prostriedku dôkladne vyperiete viac bielizne a nemusíte pritom zapínať práčku na dlhé pracie programy pri vysokej teplote.

Prečo sú výsledky prania s použitím rakúskych a nemeckých Ariel produktov výrazne lepšie? Tajomstvo je vo vyššej koncentrácii aktívnych látok, ktoré tieto Ariel kapsule a prášky obsahujú. Vyššia koncentrácia spôsobuje, že bielizeň vyperiete šetrnejším spôsobom pri nižšej teplote. Tým zabránite jej poškodeniu vysokou teplotou a dosiahnete, že bude dlhšie vyzerať ako nová.

Pohodlné dávkovanie zaistia Ariel kapsule

Niektorí ľudia nedajú dopustiť na prášok, iní sú zvyknutí používať pracie kapsule Ariel. V oboch prípadoch získate čistú a voňavú bielizeň, ktorá ani po opakovanom praní nestratí svoju pružnosť a tvar. Navyše vás prekvapí, ako dlho si vyprané veci uchovajú sviežu vôňu.

Každá žena je vďačná za čokoľvek, čo jej prácu v domácnosti aspoň trochu uľahčí.  Dávkovanie pracieho prášku pomocou odmerky síce nezaberie veľa času, ale aj toto sa dá elegantne i prakticky urýchliť. Ariel kapsule do práčky jednoducho vhodíte spolu s bielizňou a máte postarané (video). Lepší spôsob dávkovania už snáď ani neexistuje.

Napríklad rakúske Ariel kapsule 3v1 na farebné pranie v rodinnom balení čistia bielizeň do hĺbky a odstraňujú škvrny, takže výsledkom je žiarivo čisté oblečenie. Vysokoúčinné zloženie zachováva pôvodnú farbu látky, takže sa nemusíte obávať vyblednutia alebo nežiaduceho zafarbenia. Balenie obsahuje 47 kusov kapsúl, čo vám vystačí až na 41 – 50 praní.

Odstránenie aj tých najodolnejších škvŕn

Nechcete sa rozlúčiť s obľúbeným kúskom oblečenia, hoci sa na ňom vyníma fľak, ktorý sa vám napriek opakovanému praniu nedarí odstrániť? Aj na to Ariel čistiace prípravky ponúkajú riešenie. Už pri prvom praní s Ariel detergentmi odstránite aj tie najodolnejšie škvrny, ktoré vám dosiaľ spôsobovali vrásky na čele.

O kvalite pracích prostriedkov Ariel z Rakúska a Nemecka sa hovorí už dlho v súvislosti s dvojakou kvalitou potravín. Ak si chcete overiť pravdivosť,  tak je najlepšie ich vyskúšať vo vlastnej réžii. Účinky vás nielen príjemne prekvapia, ale potešia aj vašu peňaženku.