Skúste podnikať inak a lepšie, s virtuálnym sídlom to pôjde určite ľahšie

Skúste podnikať inak a lepšie, s virtuálnym sídlom to pôjde určite ľahšie

Každý z nás má svoje špecifické potreby a ich uspokojenie sa deje na základe tovarov a služieb, ktoré sú na trhu. Vy si ich musíte ale najskôr kúpiť. K tomu zasa potrebujete peniaze a tie si musíte zarobiť. Spôsobov, ako to dosiahnuť je niekoľko. Časť ľudí si ale vyberá tú jednoduchšiu cestu a začne podnikať. Prečo by ste to mali urobiť aj vy, a ako to bude jednoduchšie sa dozviete v našom článku.


Na začiatok si položte otázku, či chcete živnosť alebo s.r.o.?

Klasická otázka, ktorú si spolu s podnikateľským plánom kladie množstvo iných ľudí, ktorí sa rozhodli vstúpiť do tohto sveta. Živnosť má jednoduchšie zakladanie, ale uznajte, že spoločnosť s ručením obmedzeným má v očiach klientov a zákazníkov oveľa vyššiu hodnotu.  Rozhodnutie, či si založiť živnosť alebo s.r.o. je v každom prípade na vás, ale zohľadnite pritom všetky dôležité faktory, ktoré by mohli vašu snahu v budúcnosti ovplyvňovať a nie je to len kapitál.


Potrebujete svoje sídlo!

Ak je vaše rozhodnutie jasné a zakladáte novú spoločnosť, potrebuje svoje sídlo a adresu. Je to vaša povinnosť zo zákona, sa registrovať do obchodného registra s konkrétnou adresou. Ak nemáte ale nehnuteľnosť a nechcete platiť vysoký nájom, môžete vyskúšať virtuálne sídlo v Bratislave. Za naozaj minimálny mesačný poplatok od 11€/mesiac sa vám dostane rovnakého komfortu, ktorý by ste potrebovali v klasickej verzii vašej kancelárie.

 

Určite viete, že pomaly sa súčasťou podnikania stáva aj elektronická forma komunikácie s úradmi, ak túto možnosť ešte nemáte a nevyužívate, v tejto kancelárii za vás všetko potrebné vybavia. A nielen to, oveľa viac služieb vám na lukratívnej polohe priamo v centre hlavného mesta ponúkne prenájom virtuálnej kancelárie.

 

Úspech závisí od viacerých faktorov, ak sa naň pripravíte s týmito výhodami, bude jeho dosahovanie oveľa jednoduchšie. Treba to len vyskúšať.