Ako si z ponuky obrúčok vybrať tie pravé

Ako si z ponuky obrúčok vybrať tie pravé

Svadobné prípravy mnohé páry realizujú mesiace pred plánovaným dňom D. Najmä budúce nevesty si prípravy doslova užívajú a prezerajú množstvo stránok, na ktorých sa inšpirujú.

Ak aj vás čakajú svadobné prípravy, ako prvé si zajednávajte predovšetkým priestory, fotografa a hudbu. Ak vám ale ostáva zajednať len svadobné obrúčky, ako si z ponuky obrúčok vybrať tie pravé? Poradíme vám, čo zohľadňovať.

Hodia sa vám obrúčky štýlom a materiálom k zásnubnému prsteňu?

Pri výbere svadobných obrúčok vždy zohľadňujte materiál a štýl a laďte ho k zásnubnému prsteňu. Muži by si pred kúpou zásnubného prsteňa mali overiť v šperkovnici, aký materiál šperkov ich partnerka nosí, aby im zásnubný prsteň k týmto šperkom ladil. Následne je potrebné materiálovo, ale aj štýlom zladiť zásnubný prsteň s obrúčkou. Pekné obrúčky budú pamiatkou na celý život, budú vám pripomínať váš zväzok, vašu lásku a práve preto je potrebné vybrať si také, ktoré si budete vedieť predstaviť nosiť aj o desať, či dvadsať rokov.

Prieskum medzi klenotníctvami

Ak si chcete vybrať z ponuky obrúčok tie pravé, odporúča sa urobiť si prieskum medzi klenotníctvami. V okolí môže byť viac takých, ktoré ponúkajú kvalitné a cenovo atraktívne obrúčky. Ak si pozriete ponuku klenotníctiev a do úzkeho výberu vyberiete len tie, ktorých ponuka sa vám páči, podarí sa vám pomerne rýchlo vybrať tie pravé obrúčky – obrúčky, ktoré sa budú páčiť aj mužovi a aj žene.

Dlhoročná tradícia výroby obrúčok a doživotný servis

Tie pravé obrúčky by mali byť kupované v klenotníctvách, ktoré majú dlhoročnú tradíciu výroby obrúčok a ponúkajú doživotný servis. Práve tieto výhody vám zaručia, že obrúčky, ktoré ste si vybrali, sú kvalitné, nadčasové a robené s láskou rukami slovenských šperkárov.

V prípade úpravy veľkosti a čistenia sa na nich budete môcť kedykoľvek obrátiť.