Plánujete modernizáciu interiéru a terasy? Máme pre vás zaujímavé tipy na modernizáciu

Plánujete modernizáciu interiéru a terasy? Máme pre vás zaujímavé tipy na modernizáciu

Pomerne veľa času sme trávili v posledných týždňoch práve doma. S príchodom teplejšieho ročného obdobia začíname uvažovať aj nad tým, že by sme niečo v interiéri, ale aj exteriéri mohli opraviť, vymeniť, dokúpiť.

Ak plánujete modernizáciu interiéru a terasy, máme pre vás zaujímavé tipy na modernizáciu týchto priestorov.

Nová dlažba na terase

Terasové priestory budú v nasledujúcich týždňoch, či mesiacoch obľúbeným miestnom viacerých členov rodiny. Začína sa aj obdobie grilovačiek, kedy sa stretáva nielen celá rodina, ale aj rodinní známi, či kamaráti.

Ak máte na terase zastaralú popraskanú dlažbu, vymeňte starú dlažbu za novú. Medzi moderné dlažby patrí aj trváca exteriérová dlažba z travertínu. Jedná sa o praktickú dlažbu, ktorá si vyžaduje minimálnu údržbu. Povrch je mierne pórovitý a vďaka tomu je aj protišmykový. Výhodou takejto dlažby je aj to, že po impregnácii nevsakuje tekutiny.

Investujte do modernej novej dlažby na terasu a uprednostnite nadčasovú travertínovú exteriérovú dlažbu.

Moderné interiérové travertínové dlažby

Ak plánujete modernizáciu aj interiérových priestoroch, odporúčame aj moderný obklad na stenu a interiérové travertínové dlažby. Skrášlia predsiene, obývacie steny, ale aj jedálenské priestory.

Ak ale chcete meniť aj podlahu, odporúčame vám interiérovú travertínovú dlažbu. Prírodný materiál, nadčasový dizajn, vynikajúca životnosť, jednoduchá údržba, protišmykovosť a nevsakovanie tekutín patrí medzi výhody krásnej travertínovej interiérovej dlažby.

Odporúčame ju predovšetkým do predsiení, chodieb, ale aj do kuchyne, či jedálenskej časti.

Nový bytový textil

Modernizácia interiérových priestorov a terás si vyžaduje aj výmenu bytového textilu. Do interiéru odporúčame kúpiť nový bytový textil. Dekoračné vankúše, deky, do exteriéru podsedáky – investujte do nového bytového textilu.