Špeciálna akcia na stavebný materiál Leier! Tehly a preklady lacnejšie až o 40%!

Špeciálna akcia na stavebný materiál Leier! Tehly a preklady lacnejšie až o 40%!

Už len 2 dni ostávajú do konca špeciálnej akcie Leier.

Ak ste o tejto ponuke ešte nepočuli, tak teraz máte poslednú šancu nechať si naceniť stavebný materiál pre váš rodinný dom s veľkou zľavou až 40%! Leier ako výrobca stavebných materiálov si takto pred Vianocami pripravil veľký výpredaj tehál a prekladov – toho najobľúbenejšieho materiálu pre výstavbu. Ak sa aj vy budúci rok chystáte stavať, neváhajte a využite túto špeciálnu ponuku. Určite sa vám tak podarí ušetriť vďaka výrazne zníženej cene, ale tiež si zabezpečíte stavebný materiál včas a budete môcť začať stavať presne podľa plánu.

V tejto zvláštnej dobe, kedy ceny a energie kolíšu hore-dole, treba myslieť dopredu a rozplánovať si stavbu so všetkým čo k tomu patrí – od projektovania, cez nápočet stavebného materiálu a plánovanie jednotlivých fáz či procesov, až po samotnú realizáciu. Takto vás nič závažné neprekvapí a váš vysnívaný rodinný dom postavíte o to rýchlejšie.

Chcete využiť túto špeciálnu ponuku? Akcia Leier trvá už len do 15.12.2022, preto dlho neváhajte a rovno pošlite svoj dopyt, ideálne aj s projektovou dokumentáciou, na e-mailovú adresu: tomas.juhasz@leier.sk. Leier vám vypracuje nápočet stavebného materiálu a následne zašle certifikát pre uplatnenie zľavy s konkrétnym predajným miestom, ktoré vám nastaví podľa vašej cieľovej adresy pre dodanie stavebného materiálu.

Viac informácií o celej akcii sa dozviete na webovej stránke Leier: www.leier.sk/akcia/