1 obal = nekonečne veľa využitia. Tieto univerzálne nádoby sa stanú neodbytnou súčasťou vášho života

1 obal = nekonečne veľa využitia. Tieto univerzálne nádoby sa stanú neodbytnou súčasťou vášho života

Viete, aký je rozdiel medzi plastovou fľašou, ktorá skončí v prírode a fľašou, ktorú môžete využiť na čokoľvek? Ponúka neobmedzené množstvo využití, ktoré si priam obľúbite. Môžete v nej skladovať telové mlieko, tekuté mydlo, voňavky či dokonca potraviny.

Kvalita na 1. mieste

Vďaka kvalitnému materiálu vás používanie plastových fliaš neomrzí. Je len na vás, či skončia na dne oceánu alebo objavíte jedno z mnohých využití. Plastové fľaše ponúkajú niekoľkoročnú výdrž, čo ich robí perfektnými na skladovanie rôznych tekutín. Ak sa ich po čase rozhodnete pretriediť, vďaka možnosti separácii odpadu sa nemusíte báť, že skončia v lese. Pravdepodobne sa dostanú do obchodov ako plastové fľaše, ktoré dostali ďalšiu šancu na to, aby vám mohli opäť slúžiť.

Od čučoriedok až po sviečky

Kelímky a tégliky je radosť vlastniť a ešte väčšia zábava používať. Zmestia sa vám do nej jahody, čučoriedky, kompóty, sviečky a veľa ďalších vecí. Ešte nikomu sa nepodarilo vymyslieť všetky spôsoby využitia, vďaka čomu im právom patrí pomenovanie „univerzálne.” Skončia tieto malé a šikovné nádoby aj vo vašej kabelke? Možno v nich budete mať desiatu do práce alebo si vymyslíte vlastnú téglikovú diétu namiesto tej krabičkovej.

Trendy sa im nevyhnú

Vedeli ste, že aj kelímky a tégliky majú svoje trendy? Zmeny sú hlavne v tvarovaní a farebných variáciách. Na čom však záleží najviac sú vaše preferencie. Aby sa stal kelímok či téglik vašou každodennou pomôckou, musí vyhovovať vašim potrebám. V taške či kabelke nebudete mať len kľúče, mobil, peňaženku a kozmetiku, ale aj tieto šikovné nádoby. Čo na ne hovoríte? Stanú sa vaším novým pomocníkom?

Čím viac ich máte, tým viac ste radi, že ich môžete využívať. Skúšali ste niekedy rozbehnúť obchod so sviečkami? Kombinovať tie najkrajšie vône dokopy, skúšať a radovať sa, keď sa páčia aj ostatným. Problémom je zohnať dokonalú nádobu, ktorú môžete aj zavrieť, aby si vosk udržal vôňu. S našimi nádobami je to však hračka. Môžeme s vami rátať? Máte dokonca nárok na jednu vzorku nádoby zadarmo.