Aký Valentínsky darček kupiť? Darček na Valentína

Aký Valentínsky darček kupiť? Darček na Valentína

Valentínsky darček pre ňu a neho

Aj v tomto roku si opäť budeme lámať hlavu nad tým, čím obdarovať našich najmilovanejších. Áno, ani tento rok sa sv. Valentínovi nevyhneme a na každom kroku budeme vidieť srdiečka, čokoládky, plyšákov a rôzne iné valentínsky naladené vychytávky. Aj Vy každý rok využívate Google, aby Vám poradil, čím prekvapiť partnera? Možno Vám v nasledujúcich riadkoch vnukneme nejaký zaujímavý nápad.


Valentín z JEJ pohľadu

Žena premýšľa nad Valentínom úplne inak než chlap. To nám je jasné, ale aj tie ženy sa delia na dve kategórie. Prvú si nazvime „Nenapraviteľná romantička“ a druhú „Realista bez ružových okuliarov“. Prvý typ žien bude milovať veľké gestá, plno čokolády, kvety a rôzne iné originálne maličkosti. Žena, ktorá je celým svojim srdcom romantik si predstavuje svojho partnera ako princa na bielom koni. Povedzme si úprimne, každá žena na začiatku vzťahu je romantička, či chce alebo nie. Pre tento typ ženy je Deň sv. Valentína perfektným dňom ukázať partnerovi ako veľmi ho ľúbi. Rovnaké gesto čaká samozrejme aj na oplátku. Tu si drahí muži dajte pozor, ak tento typ ženy máte doma, lebo tu sa Vám tak ľahko neprepečie, že ste na tento dôležitý deň zabudli.

Myslíme si, že nás ženy poteší naozaj aj maličkosť a vedomie, že ste to nenechali na poslednú chvíľu a trošku sa posnažili s výberom prekvapenia. Na druhej strane, čím viac sa Vaša partnerka snaží, tým viac očakáva aj od Vás.

Čo sa týka konkrétneho prekvapenia pre nás, to Vám asi neposkytneme. A to z jedného konkrétneho dôvodu, sme komplikované a chceme vždy desať rôznych vecí naraz. Najlepšie ak svoju partnerku trošku počúvate, my sme veľmi prešpekulované a nenápadne Vám dávame najavo, čo si vlastne prajeme. Takže v konečnom dôsledku to nemusíte mať až tak náročné. Ak by ste si predsa len nevedeli rady, navrhujeme pár univerzálnych rád, ktoré nikoho neurazia a dúfame, že len veľmi milo potešia:

  • Klasicky: kytica kvetov, ruže sú klasika, čokoláda a šampanské
  • Verejne: poslať partnerke ovocnú kyticu do práce s milým odkazom (nejedna kolegyňa bude žiarliť)
  • Dospelácky: príjemná večera pri sviečkach, nejaký šperk a pekná prechádzka
  • Mladistvo: kino, lízatko v tvare srdiečka a muchlovačka na zadnom sedadle auta
  • Prešpekulovane: mapa tajného miesta, napr. Súkromný wellness, kde budete čakať Vy so šampanským v ruke a jednou červenou ružou.
  • Športovo: bowling či biliard, rebierka a pivo J
  • Romanticky: raňajky do postele, masáž a erotické spodné prádlo
  • Prakticky: navzájom si poviete, čo by ste radi dostali a kúpite to..

Tým Vám chceme povedať, že každý nápad sa cení a ak sa tento rok nepodarí, vylepšíte to o rok, hlavne na svoje romantické polovičky nezabudnite.

V prípade, že máte pri sebe partnerku číslo dva, čiže ťažkého neromantika, Vaša úloha v tento deň bude buď veľmi jednoduchá alebo naopak neskutočne náročná. V prvom prípade sa jednoducho dohodnete, že takýto komerčný sviatok oslavovať nebudete a lásku si budete vyznávať viackrát než len v tento predpísaný deň. Alebo v tom horšom prípade sv. Valentína budete oslavovať, ale nič romanticky gýčové si Vaša partnerka neprosí. Myslíme si, že takýchto žien je v podstate menej než klasických romantičiek. Teraz si môžeme položiť otázku, „ako potešiť niekoho, kto si nepotrpí na klasické srdiečkové blbosti?“ Jediné, čím nič nepokazíte je niečo originálne myslené len pre tú Vašu ženu. Áno, vždy sa dá inšpirovať na nete, ale Vaša polovička je komplikovanejšia, ona chce niečo, čo iné nemajú, niečo osobné, vyrobené, vymyslené len pre ňu. Tak veľa šťastia…


deň otcov

Valentín PREŇHO

Chlapi sú jednoduchí, stačí im málo a nerobia veľké haló z tohto dňa. Podľa nás nie je nejaká konkrétna vec, s ktorou by ste partnera urazili, ale samozrejme kvetiny im kupovať nebudeme. Ak mu konkrétne nechýba nejaká vecička, ktorú si zažiadal, skúste popremýšľať nad niečím praktickým. Chlapi neznášajú zbytočné blbôstky, ktoré sa budú povalovať po byte. Navrhujeme nejakú fľašu kvalitného alkoholu, parfém, lístky na športový zápas, na večeru by sme my ženy nemali pozývať, nechajme im predsa niečo. Ďalej napríklad predplatné obľúbeného časopisu, nejaký hlavolam, adrenalínový zážitok typu ako jazda v športiaku, škola šmyku alebo lietanie v hurricane factory. Alebo sa na to môžeme pozrieť z opačného uhla a kúpiť niečo špeciálne malé čierne sebe a neskôr sa mu v tom ukázať. Fantázii sa medze nekladú a myslím, že chlapi ocenia každú novú vec, ktorú prinesieme do spálne.


 

Valentín z JEHO pohľadu

Nebudeme hádzať všetkých chlapov do jedného vreca, ale všeobecný názor našich chlapov v okolí je, že je to iba nafúknutý spopularizovaný sviatok zaľúbených a reálne so skutočnou láskou nemusí mať ani veľa spoločného. Tí, ktorí majú partnerky, manželky a pod. sa im prispôsobia a pre ne potrápia svoje hlavičky, alebo klasicky zbehnú rýchlo do obchodu a berú prvú peknú červenú vec, ktorá príde pod ruku. Áno, potom sú aj takí, ktorí to prežívajú rovnako náruživo ako ich polovičky, ak nie viac. Bohužiaľ takých nepoznáme osobne, ale určite sa niekde okolo nás pohybujú.

Hlavne im neberme, ak nás náhodou chcú sami od seba prekvapiť a my im to prekazíme svojim neutíchajúcim otravovaním: „ale, však povedz!“ „ja nemám rada prekvapenia!“

 

Naša rada na záver znie, že stále sú to iba veci, ale je pekné ak si na nás niekto spomenie a nemusíme na darčeku nechať cenovku, aby sme si ho vážili viac.