Chcete svoje telo zbaviť 8 kg toxínov? Pozrite sa ako na to!

Chcete svoje telo zbaviť 8 kg toxínov? Pozrite sa ako na to!

Nahromadilo sa vo vašom tele množstvo toxínov? Viete prečo a ako?

Hrubé črevo hrá v ľudskom tele jednu z najdôležitejších rolí. Udržuje rovnováhu vody v organizme, upravuje imunitný systém a pomáha pri procese trávenia. Zdravé fungovanie hrubého čreva má teda zásadný význam. V prípade, že nefunguje správne, sa toxický odpad namiesto odstránenia absorbuje do nášho organizmu.

trávenie

Na postup potravín cez naše telo je potrebných približne 24 hodín. Jedlo so zlou výživovou hodnotou, nízkym obsahom vitamínov a enzýmov spôsobuje spomalenie tohto procesu až o 70 hodín! Konečné výsledky tejto nepríjemnej situácie je 30 kilogramov nahromadeného odpadu. Najčastejším znamením je zápcha. Keď na ňu narazíte, odstránenie odpadu z tela je oveľa bolestivejšie.

Príznaky toxínov v hrubom čreve:

IMUNITNÝ SYSTÉM

Kožné vyrážky, problémy s močovým traktom, vaginálne infekcie, oslabený imunitný systém…

ZMENY NÁLAD

Zlá pamäť,  zmeny nálad, úzkosť, únava, depresia…

CELKOVÁ POHODA

Bolesť svalov a kĺbov…

SYMPTÓMY V ZAŽÍVACOM TRAKTE

Bolesť žalúdka, zlé trávenie, plynatosť, hnačka, nadúvanie, zápcha…

Program na prečistenie organizmu – Cleanser bol vyvinutý v roku 1940 Staneym Burroughsom, ktorý sa zaoberal alternatívnou medicínou. Proces čistenia organizmu trvá 10-16 dní.

ZLOŽENIE:

  • 3 dcl filtrovanej vody
  • 1/10 lyžice kajenského korenia v prášku
  • 2 lyžice organického javorového sirupu
  • ½ šťavy z citróna

POSTUP PRÍPRAVY:

Príprava tohto mocného a účinného lieku je veľmi jednoduchá. Jediné, že musíte urobiť je zmiešať všetky ingrediencie a konzumovať po dobu 10 dní 5-8x denne. Na podporu procesu detoxikácie organizmu sú najlepšie esenciálne oleje. Živé zložky v nich sa ľahko prispôsobia bunkovej úrovni.

ZLOŽENIE:

  • 10 kvapiek mätového oleja a citróna
  • šťava z 1 organického citróna

POSTUP PRÍPRAVY:

Zmes kombinujte s 2,5 dcl vody a konzumujte po dobu 2 týždňov. Odstránenie toxického odpadu z vášho tela určite pocítite. Detoxifikácia sa prejaví najmä množstvom energie a lepším trávením.