Komfort, pohodlie, estetika a spoľahlivá ochrana priestorov vďaka vonkajším žalúziám

Komfort, pohodlie, estetika a spoľahlivá ochrana priestorov vďaka vonkajším žalúziám

Možno ste si všimli nádherné ladenie žalúziami vybavených okien s fasádou celého domu.  Na oknách sa čoraz viac využívajú nielen v komerčných, ale aj v obytných priestoroch. Tieto zariadenia spájajú komfort, pohodlie, estetiku a spoľahlivú ochranu priestorov od nepozvaných hostí. Inštaláciou takýchto roliet navyše získate aj funkčnejšiu alternatívu k roštom.

 

Na oknách sú moderné vonkajšie žalúzie často používané, pretože sú ľahšie inštalovateľné, nie sú viditeľné z interiéru a nie je potrebné prispôsobiť sa ani vnútornému dizajnu miestnosti.

 


Konštrukcia tienenia s obrovskými výhodami

Každý jeden domov sa snažíme vybaviť dokonalou fasádou, najmodernejším obkladom a detailami, ktoré vytvoria univerzálny celok bez najmenšej konkurencie. Dnes vám v tomto smere pomôžu aj spomínané rolety alebo žalúzie, ktorých inštalácia je naozaj jednoduchá a rýchla.

 

Je to kvalitná alternatíva ku kovovým mriežkam, pretože v prípade potreby sa ľahko otvárajú, neporušujú požiarnu bezpečnosť a nezhoršujú vzhľad fasády. Takéto žalúzie, ktoré sú dnes nainštalované na takmer každých oknách moderných domov, chránia miestnosť pred prachom a nadmerným slnečným svetlom.

 

Konštrukcia moderných žalúzií tiež pomáha znižovať hladinu hluku v miestnosti a zvyšovať teplotu, čo niekedy pôsobí aj ako tepelná izolácia. Žalúzie si nevyžadujú komplikovanú údržbu, vyzerajú štýlovo, môžu byť vo vyvýšenej polohe a chránia miestnosť pred viacerými nepriaznivými vplyvmi.

 


Screenové rolety ako dokonalý kontakt so svetlom

Dosiahnuť v dome ideálny tieň všetkým ale v podobe klasických vonkajších žalúzií vyhovovať vždy nemusí, a preto si radšej ako univerzálny doplnok zvolia moderné screenové rolety. Ide o horúcu novinku, ktorá má vysoký efekt tienenia. Ide o látkový komponent, ktorý je vo svojom základe redšie tkaný alebo perforovaný, čo vám umožní zachovať dokonalý kontakt so svetlom, a pritom vytvoriť v interiéri príjemný tieň. Stačí sa len presvedčiť, ako vám táto moderná vec dokáže zmeniť život.

 

Dokonale nahradí klasiku a dizajnovo bude zastávať rovnaké funkcie, ktoré poskytujú aj klasické vonkajšie žalúzie.