Lacná verzus luxusná virívka

Lacná verzus luxusná virívka

Servis, náhradné diely, opravy a záručná doba

Luxusná vírivka na terase alebo v kúpeľni? Aj vy by ste si radi takú zadovážili? No lámete si hlavu nad tým, ako si správne vybrať, aby ste s ňou mali čo najmenej starostí? Žiadne nadávanie každý mesiac, na čo ste sa to dali. Žiadne „ja som to ti hovorila” od manželky. Žiadne zbytočne vyhodené peniaze. Každý sa chce tomu vyhnúť. Na začiatok odporúčame zamerať sa na overeného predajcu, ktorý vám zaručí aj servis vírivky.

5 krokov pri výbere vírivky

  1. Kupujte vírivku len u etablovaných firiem, ktoré sú na trhu už dlhší čas.
  2. Nekupujte vírivku iba cez internet bez toho, aby ste sa predtým spojili s jedným z obchodníkov a prebrali s ním detaily.
  3. Pýtajte sa na pôvod a kvalitu.
  4. Overte si možnosť servisu vírivky po jej kúpe.
  5. Pozrite si vírivku prostredníctvom showroomu.

Showroomy – možnosť, ktorú by ste mali využiť

Možnosť vidieť vami vybranú vírivku naživo je na nezaplatenie. Veľké firmy majú väčšinou aj veľké showroomy. To je aj prípad spoločnosti HOTTUB Sauna & Wellness. Ak máte možnosť showroom navštíviť, určite to urobte. Každá vírivka je robená inak a sadnúť si do nej je najlepším spôsobom, ako zistiť, či je pre vás vhodná.

Servis – rozdiel medzi kvalitnými a lacnými vírivkami

Vírivky kvalitných značiek ako JACUZZI, USSPA, Sunrise Spas, či Dream Maker Spas majú zvyčajne životnosť 15 až 20 rokov. Záručná doba býva až okolo 10 rokov.  Pri lacných typoch víriviek, ak berieme do úvahy tie najdôležitejšie veci, nepresahuje 2 roky, na drobnosti je to len 1 rok. Výrobcovia i predajcovia uvádzajú záruku víriviek rôzne, preto je dôležité túto otázku prebrať do detailov. Aby ste presne vedeli, na čo sa aká záruka vzťahuje. Aj podľa toho odhalíte kvalitného výrobcu.

Hoci sa na servis kvalitných víriviek obracajú aj ľudia, ktorí si zakúpili lacné vírivky u pofidérnych predajcov, väčšinou sa neposkytuje, keďže je problematický kvôli náhradným dielom a znalosti daného typu výrobku. Množstvo porúch víriviek je spôsobených nesprávnou starostlivosťou o vodu alebo zle dávkovanie chémie. Najhoršie, ak máte vírivku od čínskych dodávateľov, obyčajne nezaručujúcich absolútne nič.

Servis HOTTUB Sauna & Wellness

HOTTUB Sauna & Wellness vámtakisto vie pomôcť len pri kvalitných značkách, ktoré ponúka. Vysoko odborný a pravidelne školený servisný team s dlhoročnou praxou zabezpečuje záručný a pozáručný servis na celom území SR. Nedávno oslávili 15. výročie. Za toto obdobie realizovali viac než 1000 wellness produktov a nazbierali množstvo skúseností, s ktorými sa radi podelia so zákazníkmi.

Rozhodnite sa preto radšej pre kvalitné luxusné vírivky či bazén s protiprúdom. Rovnaký postoj zaujmite pri výbere sauny na mieru. Vďaka maximálnej technologickej výbave, kvalite prevedenia a spoľahlivosti si môžete užívať špičkový wellness bez obáv, že sa vám niečo za pár mesiacov pokazí. A ak už, viete, že sa máte vždy na koho obrátiť.