Prehľad najlepších pánskych topánok na sezónu jeseň / zima

Prehľad najlepších pánskych topánok na sezónu jeseň / zima

Pánska obuv na jeseň / zimu je povinnou súčasťou šatníka každého muža. Stojí za to dozvedieť sa o nej trochu viac, ako aj zoznámiť sa s najobľúbenejšími modelmi topánok.

Trekingové topánky

Medzi najlepšie pánske topánky na jeseň a zimu možno spomenúť neobvyklé trekingové topánky. Sú určené predovšetkým na horskú turistiku, ale dajú sa úspešne nosiť aj pri každodennom používaní. Stojí za to vybrať si topánky v tlmených farbách. Vďaka tomu dokonale splynú s ostatnými prvkami štylizácie. Klasické čierne topánky sú tou najlepšou voľbou, rovnako ako topánky vo farbách ako khaki, hnedá alebo biela.

Klasické brogues

Veľmi dobrou voľbou na sezónu jeseň / zima pre mnohých mužov budú aj klasické brogues, ktoré sú univerzálnym druhom obuvi. Sú kombináciou elegancie a najvyššej úrovne pohodlia. Brogues sa osvedčia najmä v kombinácii s klasickými outfitmi. Budú zahŕňať položky, ako sú elegantné obleky, vlnené kabáty, ako aj svetre a košele. Rozhodne dodajú štýl každému mužovi, ktorý sa rozhodne vybrať si takéto topánky.

Módne čižmy a vysoké čižmy

Ďalšou propozíciou na jeseň / zimu pre mnohých mužov budú módne čižmy, ktoré potešia svojim neopakovateľným vzhľadom. K najobľúbenejším modelom patria charakteristické šnurovacie pánske čižmy, ktoré majú béžový a žltý odtieň. Sú najlepšie na každodenné skladanie ležérnych outfitov, ale dajú sa bez väčších problémov nosiť aj k športovému oblečeniu.

Športové vydanie

Skvelým nápadom v mnohých prípadoch bude aj výber pánskej zimnej obuvi v športovom vydaní. Celkom iste to bude obuv, ktorá každému mužovi poskytne adekvátny tepelný komfort. Počas najchladnejších dní sa oplatí zvoliť obuv s mierne vyššími zvrškami, ktoré budú mať dostatočne hrubú podrážku. Vďaka tomu bude noha perfektne chránená pred premoknutím, ale aj pred prienikom studeného vzduchu do obuvi, čo je v mraze veľmi časté.

Oteplené topánky Chelsea

Medzi najlepšie pánske topánky na jesennú a zimnú sezónu môžete spomenúť aj oteplené topánky Chelsea. Topánky Chelsea sú hladké a kožené čižmy, ktoré sa vyznačujú dosť úzkym strihom. Môžu byť dodatočne vybavené elastickými vložkami, ktoré uľahčia ich nasadenie a vyzutie. Oteplené topánky Chelsea budú veľmi dobre fungovať aj počas najchladnejších dní, pretože poskytnú tepelný komfort každému mužovi, ktorý ich bude nosiť.

Kožené členkové topánky

Kožené pánske členkové topánky sú ďalším typom obuvi, ktorá bude veľmi dobre fungovať počas jesennej / zimnej sezóny. Tento typ topánok má nielen perfektný strih, ale sú aj veľmi pohodlné. Navyše perfektne chránia pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, ako je vietor alebo dážď. Tento typ topánok je celkom univerzálny a v predaji je nájdete v mnohých rôznych variantoch. Model obuvi si preto bez väčších problémov môžete prispôsobiť svojim potrebám a individuálnym preferenciám.