Tehly Leier – dlhodobá tradícia a vysoká kvalita

Tehly Leier – dlhodobá tradícia a vysoká kvalita

Spoločnosť Leier Baustoffe SK si dáva za úlohu prinášať na slovenský trh len tie najkvalitnejšie výrobky s dlhodobou životnosťou. Medzi najpopulárnejšie patria tehly Leiertherm a LeierPLAN. Aké výhody ponúkajú?

Kvalita priamo zo Slovenska

Všetky tehly sú vyrábané v tehelni v Petrovanoch. Tá, vďaka svojej výrobnej kapacite a vyspelej technológii patrí medzi najmodernejšie v Európe. Tehly sa vyrábajú v rôznych tvaroch a rozmeroch, aby sa vyhovelo všetkým požiadavkám zákazníkov.

Prispievanie k ekológii

Základným výrobným materiálom všetkých Leier tehál je kvalitná hlina pochádzajúca z čisto prírodných zdrojov. Pri výrobnom procese nedochádza k negatívnym zásahom do životného prostredia, práve vďaka využívaniu najnovšej technológie. Tehly neobsahujú žiadne lepidlá či laky a sú plne recyklovateľné.

Zdravé a príjemné bývanie

Jednou z najväčších výhod tehál Leier je aj schopnosť akumulovať a udržiavať teplo. Výkyvy teplôt vplyvom počasia sa tak minimalizujú, vďaka čomu je klíma v interiéri stále príjemná. K zdravému bývaniu tiež prispieva nízky difúzny odpor tehál. Táto vlastnosť umožňuje optimálne vyrovnávanie vlhkosti. Stavba dýcha, vlhko sa v interiéri nehromadí a na stenách nevznikajú plesne.

Šetria vaše financie

Vďaka schopnosti udržiavať teplo dochádza k reálnemu šetreniu nákladov spojených s klimatizáciou či vykurovaním domácnosti. S kvalitnou tehlou Leier ľahko postavíte energeticky pasívny dom s úspornou prevádzkou. V časoch vysokej inflácie a nárastu cien energií to ocení každý staviteľ.

Spoľahlivý a bezpečný domov

Pri výstavbe domov sa kladie dôraz na bezpečnosť, čo tehla dokonalo spĺňa. Hotová tvarovka je pevná a má stabilný tvar aj pod vplyvom vlhkosti či zmeny teploty. Do bezpečnosti tiež spadá vysoká požiarna odolnosť. Tehlové murivo patrí k tým najspoľahlivejším konštrukciám. Jedinečné vlastnosti tehál ako tuhosť, objemová hmotnosť a stabilita prispievajú aj k izolácií hluku. Stavba je preto oveľa menej náchylná na rušivé podnety z ulice, ale aj z vedľajších miestností. Hluk je predsa len jedným z faktorov, ktoré dokážu bývanie v novej domácnosti poriadne znepríjemniť. S overenou tehlou vás však nič neprekvapí.

Ak plánujete stavať dom, tehla od výrobcu Leier Baustoffe SK je určite tou správnou voľbou. Overená kvalita, dlhodobá tradícia a primeraná cena vám zaručia spokojnosť. Nechajte si poradiť od odborníkov či pripraviť nezáväzný nápočet stavebného materiálu zadarmo. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.leier.sk.

Kontakt:

Leier Baustoffe SK, s.r.o.

Pribylinská 3, 831 04 Bratislava

Tel: 02/44 888 846

www.leier.sk

leier@leier.sk