Ako sa ubytovať naozaj lacno kdekoľvek na svete?

Ako sa ubytovať naozaj lacno kdekoľvek na svete?

Booking.com sa stal asi najpopulárnejšou stránkou pre ľudí, ktorí si niekde na svete potrebujú objednať bývanie. Na ich webe nájdete všetky úrovne ubytovania z rôznych krajín a môžete si ich jednoducho a rýchlo rezervovať. Ak si plánujete objednávať ubytovanie či už na dovolenku, alebo len na pár dní kvôli práci, prečítajte si niečo o zľavách, ktoré ponúka. Možno ich nakoniec využijete a môžete tak ušetriť.


Zľavové kupóny Booking

Zľavové kupóny na Booking-u sú momentálne dostupné dva. V prípade prvého Booking zľavového kupónu stačí kliknúť na jeden link a zľava sa vám pripíše automaticky. Ide len o jedno kliknutie, takže myslím že sa to určite oplatí. Druhá možnosť je využiť Booking zľavu, ktorá vám z ceny objednávaného pobytu stiahne 3.6% a k tomu vám dá aj bonus 5€. Postup na získanie tohto Booking kupónu je rovnako jednoduchý, ale o niečo dlhší. Najprv sa musíte prekliknúť na inú stránku a až potom priamo do obchodu. Zľavy na Booking nájdete na stránke www.akosizarobitpeniaze.sk. Oba postupy sú rovnako bezpečné a spoľahlivé. Nezľaknite sa ale toho, že peniaze sa vám nevrátia hneď po objednávke. Aj Booking musí mať istotu a preto vám peniaze pošle až po tom čo sa z výletu vrátite.


O spoločnosti

Booking vznikol ako malá spoločnosť v roku 1996 v hlavnom meste Holandska. Ich cieľom bolo uľahčiť cestovanie a spoznávanie sveta vďaka technológiám. Vytvorili portál, kam sa mohli ubytovacie zariadenia prihlásiť a vytvoriť svoju ponuku. Zatiaľ sa na Booking-u dá vybrať z ponuky, ktorá zahŕňa viac ako 1.7 milióna ubytovacích priestorov. Dnes je to asi najväčšia spoločnosť, ktorá ponúka možnosť online rezervácie ubytovania. Rozšírili sa do 70 krajín sveta, kde si zariadili 198 pobočiek. Okrem bežných miest na bývanie, ako sú hotely rôznych úrovní, si môžete cez Booking rezervovať aj pobyt na miestach ako napríklad iglu, dom na strome, alebo len byt zdieľaný s niekým iným.


Prečo sa Booking oplatí?

Jedným z dôvodov prečo využívať služby Booking-u je obrovský výber, ktorý som už spomínal. V kombinácií s Booking zľavovými kupónmi, ktoré sú popísané vyššie, sa tak dá vybaviť celkom prijateľná cena na akékoľvek ubytovanie. Výborné z pohľadu zákazníka je aj to, že Booking si neúčtuje žiadne dodatočné poplatky. Takže neplatíte nič naviac za samotnú rezerváciu a často je možné aj bezplatné zrušenie objednávky. Veľmi podobne to platí aj na Airbnb. Airbnb zľava je taktiež jedna z možností ako ušetriť peniaze.


Komunikácia so zákazníkom

To je ďalšia oblasť, v ktorej Booking vyniká. Vďaka ich tímu, ktorý je veľmi ochotný, sa vám nestane že by ste nemali dôležité údaje a informácie o svojej objednávke. Na ich stránke v dolnej časti nájdete možnosť „Služby zákazníkom“. Práve tu nájdete odpovede na najčastejšie kladené otázky a v prípade že sa chcete pýtať niečo iné, pomôžu vám Booking zamestnanci. Nepretržite poskytujú odpovede na akékoľvek otázky ohľadne ubytovania a to až v 40 jazykoch. Preto sa vždy dozviete presne to čo potrebujete a nebudete sa musieť stresovať s inými spôsobmi informovania sa.

Ako môžete vidieť, Booking je naozaj spoločnosť na úrovni, ktorá urobí všetko pre spokojnosť zákazníka. Preto neváhajte a využite ponúkané Booking zľavové kupóny, aby ste si ušetrili nejaké peniaze na nákup suvenírov z vašej vydarenej dovolenky.