Doposiaľ nepoznané ticho, ktoré prekvapí každé jedno ucho

Doposiaľ nepoznané ticho, ktoré prekvapí každé jedno ucho

Pohodlie bývania závisí od niekoľkých faktorov a jedným z nemenej známych je miera hluku alebo ticha, ktoré pre svoj život jednoducho potrebujeme. Nakoľko ale nie sme na svete sami a všade naokolo máme niekoľko susedov, disponovať úplným tichom nemôžeme, tak isto ani ľudia naokolo nás, pre ktorých sme možno hluční zasa my. Poďte sa s nami teraz pozrieť na niekoľko dôležitých faktov, pre ktoré by bolo dobré zvážiť protihlukovú izoláciu.

 

Výhody a vynikajúce vlastnosti, ktoré vám poskytne len kročajová izolácia

 

Vynikajúca izolácia proti hluku

Nie všetko sa dá riešiť na 100 %, ale s dobrou kročajovou izoláciou pod plávajúcu podlahu zvládnete naozaj veľa. Zmizne nielen nepríjemný hluk od susedov, ale ani vy už nemusíte po byte chodiť po špičkách ako baletka.

 

A všetko závisí od správnej a dynamickej tuhosti izolačného materiálu, ktorý absorbuje až 95 % všetkých zvukov! Ideálna hrúbka takejto izolácie by mala byť niečo medzi 5 až 10 mm, hrubšie vrstvy zbytočne zvyšujú výšku podlahy, čo môže v konečnom dôsledku celkovú plochu opticky zmenšiť.

 

Znížite pocit únavy

Nepríjemný zvuk v neustálom intervale dráždi viac ako sa zdá. Ak chcete byť menej unavení z výskytu v hlučnom prostredí a získať viac radosti, zvážte odhlučenie steny v panelovom dome!

 

Nie vždy musí byť na vine práve samotný sused alebo vaše kroky, ale konštrukcia, ktorá je zastaralá a slabo izolovaná proti hluku. S kvalitnou protihlukovou izoláciou to môžete veľmi rýchlo zmeniť.

 

Zachováte si teplo domova

Takáto izolácia proti hluku nielenže odstráni všetky zbytočné zvuky, no budete mať doma aj viac tepla, ktoré sa v dnešných časoch stále viac cení, pretože náklady na vykurovanie sú obrovské.

 

Skombinujte všetky tieto výhody s aplikáciou modernej izolácie, ktorá vám zaistí dokonalý pôžitok z ticha, o ktorom ste doteraz ani nesnívali.