Nápadité darčeky pre vášho skvelého chlapa

Nápadité darčeky pre vášho skvelého chlapa

Nájsť správny darček pre chlapa s našimi tipmi bude hračka! Viete, čo majú všetky tieto nápady na darčeky spoločné? Žiadny z nich nezahŕňa ponožky alebo kolínsku vodu, hoci ak sú to veci, ktoré má muž rád, pokojne tieto nápady skombinujte s návrhmi z tohto príspevku. Či už ide o vášho partnera, brata, otca, alebo priateľa – nižšie na neho čaká perfektný darček!

Športový fanúšik a milovník dobrodružstiev

Čo môže byť lepším tipom na darček pre muža vo vašom živote, ktorý miluje športovanie, alebo ešte len hľadá svoju životnú vášeň, ako fitness či športový kurz? Môžete si vybrať z rôznych aktivít a disciplín v závislosti od jeho záujmov a úrovne kondície. Ak uprednostňuje niečo nenáročné, môžete vyskúšať jogu, pilates alebo tai-či. Ak má radšej energické aktivity, mohli by ste mu darovať kurz boxu alebo kickboxu. Nadviaže nové priateľstvá, naučí sa nové zručnosti a skvele sa zabaví.

Ak má muž, ktorého sa chystáte obdarovať len menší sviatok a vy hľadáte skôr tipy na lacné darčeky, dobrou voľbou sú aj pomôcky na cvičenie doma alebo v prírode, ktorými si zlepší kondíciu. Menšia, ale personalizovaná drobnosť, pri ktorej bude vidieť, že ste na dotyčného naozaj mysleli, poteší niekedy oveľa viac, ako veľký dar, ktorý obdarovaného nevystihuje.

Napríklad, ak je váš priateľ vášnivý hubár, kúpte mu multifunkčný hubársky nôž, ak je milovník hôr a veľký turista, kempingový hrnček, ktorý môže nosiť všade so sebou ho určite poteší. Pre každý šport či záľubu sa nájde praktická drobnosť, ktorá bude využiteľná a naozaj poteší.

Večný workoholik

Ak je muž vo vašom živote stále na cestách, zaneprázdnený a nemá čas variť zdravé, nutrične vyvážené a chutné jedlo, prečo mu nedarovať službu predplatného stravovania? Na výber je mnoho rôznych z nich. Nájdete tu všetko od mäsa a rýb až po vegánske a vegetariánske jedlá. Nájdete aj ďalšie služby predplatného jedál, ktoré ponúkajú kávu, čaj, pivo a dokonca aj koktaily. Takto mu doručíte jeho obľúbené jedlá priamo k nemu, bez ohľadu na to, ako je veľmi zahltený prácou.

Nech už vyberiete akýkoľvek darček, nezabúdajte na to, že muž ocení každú snahu toho, že ste na neho mysleli a premýšľali, čo by mu spravilo radosť.

Zdroj obrázku: fizkes / Shutterstock.com