Inšpiratívny HubHub: Zábava a kariérny rast na jednom mieste.

Inšpiratívny HubHub: Zábava a kariérny rast na jednom mieste.

Coworking  HubHub ti ponúka okrem pracovného miesta aj skvelú komunitu.

Coworking je centrom záujmu pre freelancerov bez vlastného pracovného priestoru, ktorí hľadajú inšpiráciu a možnosť rásť v perspektívnom prostredí. I keď tichý kútik v kaviarni je často moderným miestom, coworking je nadčasovým, dizajnovým strediskom pre rozsiahle budovanie komunity. Čoraz častejšie sa preň rozhodnú namotivované osobnosti, ktoré majú víziu pracovať vo  svete plnom kreativity, jedinečných nápadov a inovatívnych ideí.

HubHub je miesto, kde sa koncentrujú profesionáli z rôznych oborov. Spoločne ťahajú za jeden koniec, ktorý zoskupuje rozdielnych ľudí, ale s neutíchajúcou vášňou po získaní nových vedomostí. Okrem zábavných a povzbudivých rozhovorov sa potešíš nadupanými eventami, ktoré ťa nenechajú chladným za žiadnych okolností. Ak túžiš byť súčasťou biznisu  a zároveň chceš kariérne rásť, v coworkingu sa stretneš s tými pravými možnosťami. S nami získaš príležitosť spoznať svojich budúcich business partnerov, ktorí ti pomôžu pri tvojom ďalšom profesijnom napredovaní.

Ako člen HubHub sa potešíš moderným priestorom s eventovým priestorom, či nezabudnuteľnou atmosférou eventov s neobmedzeným prístupom. Poď do toho s nami. Coworking Bratislava nájdeš v Twin City C na Nivách. Chceme, aby si sa cítil v pohode, preto sú naše kancelárske priestory otvorené i pre tvojhodomáceho miláčika.