Aj moletky sú sexy v šatách Fasardi!

Aj moletky sú sexy v šatách Fasardi!

Krása ženy sa už dávno nemeria podľa kilogramov na váhe. Každá žena je krásna svojou charizmou, ale aj spôsobom prezentácie. Veľký rozdiel môže spraviť aj voľba správneho oblečenia. Moletky majú výber oblečenia omnoho zložitejší. Internetové obchody, rovnako ako aj kamenné predajne ešte stále neprinášajú rovnaký výber všetkým druhom postáv. Avšak existujú internetové obchody, ktoré sa zameriavajú všeobecne na krásu žien a snažia sa ju podčiarknuť.

fasardi šaty asymetrické červené

V dnešnej dobe kedy sa všetci snažíme vyzerať podľa určitého ideálu krásy je veľmi dôležité prezentovať prirodzenosť. Množstvo plastických operácií, vylepšení, diét, ktoré môžu viesť až k psychickým poruchám sú v súčasnosti bohužiaľ bežnou súčasťou nášho života. Avšak prečo sa nezamerať viac na podporu toho čo je prirodzené? Je normálne, že nie všetky ženy sú rovnaké postavou, farbou vlasov, či štýlom obliekania. A to je na tom to krásne!

Pokiaľ teda chcete vyzerať dobre a máte nejaké kilá navyše, zamerajte sa najmä na správny výber oblečenia. Väčšina žien, ktoré nie sú spokojné so svojou postavou volia voľné a veľké oblečenie. Toto je prvý a základný mýtus, ktorému by ste sa mali vyhnúť. Zbytočne si tak opticky naženiete ďalšie nadbytočné kilá a zahalíte vaše prednosti.

Naopak takéto dámy by mali siahnuť po krásnych šatách pre moletky. Šaty by mali ideálne zdôrazňovať váš pás aby vás opticky zúžili. Krk a dekolt by ste taktiež nemali skrývať, najmä ak máte plnšiu tvár. V rámci dekoltu je tiež dôležité zamerať sa na jeho strih. Pokiaľ máte výraznejšie poprsie, dbajte na to aby výstrih nepôsobil vulgárne.

fasardi šaty čierne elegantné krátke

Farebná škála šiat pre moletky vôbec nemusí byť obmedzená. Množstvo dám sa vzdáva výrazných farieb a siaha skôr po čiernej. Ideálne je obieňať svoj šatník a vedieť zvoliť správne kombinácie. Rovnako je to aj s dĺžkou. Nemusíte sa nevyhnutne držať šiat pod kolená, ale ani nosiť mini dĺžku. Dôležité je nájsť to pravé pre váš typ postavy, vaše prednosti a naopak nedostatky.To však často nie je jednoduché a nájsť krátke šaty pre moletku môže byť problém.

Pokiaľ však chcete staviť na klasiku, v ktorej budete vyzerať sexy a zároveň nie vyzývavo, siahnite po čiernej. Čierna farba je symbolom elegancie, nadčasovosti ale pôsobí aj veľmi sexy a tajomne. Pokiaľ zvolíte správnu dĺžku, strih a prevedenie, môžete sa stať hviezdou večera. Čierne šaty pre moletky pôsobia rovnako sexy ako pre všetky ostatné dámy, pokiaľ ich predvediete sebavedomo a s úsmevom.