Jazdite bezpečne a komfortne aj na neupravenej vozovke

Jazdite bezpečne a komfortne aj na neupravenej vozovke

Nepríjemný vietor či neupravená vozovka môže mnohým vodičom spôsobovať nepríjemnosti počas jazdy, no aj v takýchto poveternostných vplyvoch sa dá jazdiť bezpečne a komfortne zároveň, avšak treba vedieť, ako. Samozrejmosťou sú kvalitné zimné pneumatiky, ktoré oceníte najmä počas jazdy v meste, no ak patríte medzi milovníkov zasnežených slovenských hôr, bez snehových reťazí sa nezaobídete!

Aké snehové reťaze si mám vybrať?

 

V súčasnosti je na trhu široká ponuka rôznorodých reťazí, pričom medzi najobľúbenejšie a cenovo dostupnejšie patria rebríčkové snehové reťaze. Avšak, ich kvalita nie je na prvotriednej úrovni, takže ak sa chystáte do náročnejšieho terénu, ideálne sú oceľové snehové reťaze, ktoré sú skvelé do náročnejších podmienok, ba dokonca ich trakcia i brzdný výkon sú na špičkovej úrovni bez akejkoľvek námahy!

Vsaďte na kvalitné zimné pneu

Pokiaľ zrovna nejazdíte po zasnežených horách, reťaze môžete „odložiť“, keďže v tomto prípade vám postačia zimné pneumatiky. Zrovna tie sú odolné voči preklzu za mokra, zároveň disponujú výbornými brzdnými vlastnosťami a výbornou priľnavosťou na mokrých i zasnežených vozovkách. Vyberajte výlučne zimné pneumatiky, ktoré sú certifikované symbolom snehovej vločky (M+S), čiže sú určené na použitie v zime.

Výnimočné snehové reťaze do každého počasia

Pokiaľ hľadáte výnimočné rýchloupínacie snehové reťaze značky MODULA, môžete si byť istý, že tento výber neoľutujete. Ultra rýchla a komfortná montáž, ba dokonca panoramatická škála použitia na všetky osobné vozidlá sú len niektoré z výhod, prečo by mali byť spoločníkom na cestách aj vo vašom prípade.

Riešenie aj pre 4×4

Snehové reťaze 4×4 sa vyznačujú prvotriednou životnosťou, stabilitou a odolnosťou voči akémukoľvek povrchu! Ak milujete adrenalín, neváhajte a užite si jazdu v extrémnych podmienkach, avšak s ohľadom na bezpečnosť.