Prečo si užiť víkend práve v luxusných kúpeľoch?

Prečo si užiť víkend práve v luxusných kúpeľoch?

Príjemný víkend vám môžu pripraviť aj luxusné hotely v kúpeľných mestách. Už krátky pobyt vás môže nabiť energiou a zbaviť vás stresu. Termálne kúpele sú preto ideálnym miestom pre oddych tela i mysle.

Kúpele ako pomoc pri zdravotných ťažkostiach

Termálne liečivé kúpele sú mnohokrát nápomocné aj ako súčasť liečby rôznych zdravotných problémov. V kúpeľoch v Turčianskych Tepliciach sa liečia choroby pohybového ústrojenstva, choroby obličiek a močových ciest, nervové choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, ženské choroby, onkologické choroby aj choroby z povolania. Zlaté kúpele v Turčianskych Tepliciach sú oprávnené poskytovať kúpeľnú liečbu podľa zákona č. 538/2005 Z.z..

Nové prostredie, nová energia

Ak cítite, že už toho na vás začína byť priveľa a trápi vás každodenný stereotyp, vyberte sa do kúpeľov. Zmena prostredia zmení vašu náladu a mnohokrát získate aj nadhľad. Kúpeľné hotely sú perfektné na rozptýlenie každodenných starostí. Okrem príjemného prostredia a kvalitných služieb vám luxusné hotely ponúkajú množstvo procedúr, vďaka ktorým sa uvoľníte a zrelaxujete. Špecialitou zlatých kúpeľov je liečba zlatom. Zlato má regeneratívne účinky na pokožku a podporuje jej prekrvenie. Aj vďaka zlatu sa z kúpeľov vrátite celkom omladení.

Romantika vo dvojici

Termálne kúpele sú v neposlednom rade skvelým miestom na prežitie romantického víkendu. Okrem sauny, masáže či liečby zlatom si užijete aj samotný kúpeľný areál, ktorý je v centre Turčianskych Teplíc. Park má rozlohu 12 ha, takže sa môžete vo dvojici vybrať na príjemné romantické prechádzky. Krásne prostredie, skvelá kuchyňa a relaxačné procedúry sú ideálna kombinácia na oslavu výročia, narodenín či zásnub. Pobyt v kúpeľoch ale určite oceníte aj počas bežného víkendu bez špeciálnej príležitosti. 

Zdroj obrázka: momente/shutterstock.com