Ušetrite na nákupoch online

Ušetrite na nákupoch online

Zľavy a výhody pri nakupovaní na vás čakajú všade. Napríklad v bežných predajniach poznáme zľavové poukážky, ale na e-shopoch sú to zľavové kódy a kupóny, ktoré nám šetria peniaze.

Jedna z možností na získanie zľavových kupónov a kódov je prihlásenie sa do vernostných programov, ktoré e-shopy ponúkajú. Avšak jednoduchšie je využitiť cachback (peniaze späť), ako je napríklad služba Tipli. Tipli spája približne 1 500 e-shopov na jednom mieste, do ktorých ponúka zľavy až do výšky 25% a so špeciálnym linkom z tejto stránky získate aj extra bonus vo výške 4€.


ako nakupovať


 

Postup na uplatnenie zľavy do viac ako 2 000 e-shopov na internete

  1. Na získanie extra bonusu v hodnote 5€ k prvému nákupu kliknite na tento link: www.tipli.sk/luxuza.
  2. Jednoducho sa zaregistrujte. (Môžete aj pomocou Facebook-u.)
  3. Jednoducho si nájdite obchod, pomocou služby Tipli (v ponuke je cca 2 000 obchodov).
  4. Kliknite na tlačidlo „Prejsť do obchodu“.
  5. Vyhľadajte produkt, o ktorý máte záujem priamo na stránke obchodu, ktorá sa vám otvorí a zakúpte ho.
  6. Hotovo! Na vašom účte na Tipli budete vidieť, koľko sa vám z nákupu vrátilo. Po potvrdení nákupu, si tieto peniaze môžete dať hneď vyplatiť na váš bankový účet.


Ako funguje Tipli?

Veľa ľudí o zľavových portáloch, ktoré ponúkajú zľavové kódy a vrátenie peňazí z nákupov ešte veľa nevie. Funguje to na princípe reklamy a zviditeľňovania e-shopov. Tipli propaguje tovar obchodov práve tým, že láka zákazníkov na zľavové kódy. Obchody im za túto službu platia určitú sumu z každého zákazníka, ktorý nakúpi práve cez tento portál. Aby mal zákazník motiváciu nakúpiť cez nich znovu, posúva Tipli časť z odmeny ktorú im zaplatil obchod práve zákazníkovi. Týmto spôsobom zarobí zákazník, zľavový portál a aj obchod.

Bonus 5€ k prvému nákupu

Keďže aj Tipli si chce robiť reklamu, spolupracujú s rôznymi stránkami a jednou z nich je luxuza.sk. Ak využijete služby Tipli cez túto stránku, dostanete k prvému nákupu okrem maximálnych 25% z hodnoty nákupu aj finančný bonus v hodnote 5€. Funguje to na tom istom princípe, ako vzťah medzi obchodom a zľavovým portálom. Z tejto spolupráce vyjde každá strana so svojim ziskom, takže nie je dôvod prečo ju nevyužiť.


Čo hovoria o Tipli zákazníci?

super, nakupujem tak, ako doteraz a zároveň šetrím 🙂 vrátené eurá si zbieram a potom si za ne zas niečo kúpim 🙂
Silvia H.

Používam , nakupujem a peniažky sa mi pomaly vracaju som veľmi spokojný ešte budem cez tipli určite nakupovať

Vladimír C.

S nákupmi cez portál Tipli, som veľmi spokojná. Nakoľko nakupujem dosť často cez tento portál, nájdem tam skoro všetky internetové obchody a zaroveň za nákupy dostanem i odmenu. Ďakujem Tipli

Marika B.

Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať presmerovaním cez Tipli, všetky nákupy som mala zaregistrované a už 2 x som požiadala o vyplatenie na účet a všetko prebehlo na 1* .

Nika K.

Hodnotenie