Vianočné darčeky pre mužov

Vianočné darčeky pre mužov

Pretože každý očakávame nejaké darčeky v tejto sezóne, ale nie všetci vieme, aké vianočné darčeky pre mužov kúpiť, prejdite si našimi radami! Veď to nemusia byť vždy len ponožky a rukavice pre mužov kvôli nedostatku nápadov.

Vianočené darčeky pre mužov podľa ich záujmu

Pre fitnes muža: Hodinky na sledovanie pulzu

Ak mužovi, ktorý miluje fitnes a strávi mnoho času vo fitnes centre, alebo vo svojej osobnej fitnes izbe, podarujete hodinky na sledovanie pulzu, bude vám viac ako vďačný. Tieto hodinky sledujú srdcovú činnosť, vzdialenosť odbehnutých kilometrov, spaľovanie kalórií. Niektoré dokážu odsledovať aj ako dlho a ako dobre sa muž vyspal, taktiež prijať textové správy alebo hlasový hovor pri pohľade na jeho pohyby. A v predaji je aj celá škála vodotesnej varianty!

Pre deluxe muža: Prípravky pre starostlivosť o pleť

Objednajte, alebo zakúpte špeciálne výrobky pre starostlivosť o pleť a najlepšie, ak tieto výrobky budú dodávané pred jeho dvere každý mesiac. Nechajte ho otestovať nové výrobky! Bude ich milovať.

Pre technologického muža a muža, ktorý miluje hudbu: Amazon Echo Plus

darčekNové, zdokonalené a stále viac chytré. Nechajte ho, aby sa čokoľvek opýtal Alexi a ona mu razom odpovie. Naozaj má jeden milión odpovedí. Je zábavná a užitočná v jednom. Váš muž sa môže dozvedieť aké bude počasie nasledujúci deň, svoj horoskop, vypočuť si hudbu podľa želania a mnoho ďalších. Už sa nebude pýtať vás alebo Google. Jednoducho sa spýta Alexi!

Pre muža, ktorý miluje klasické pitie: Whisky kamene – darčekový set

Nedovoľte mu rozpúšťať jeho obľúbené whisky s ľadom! Darujte mu módne whisky kamene! Stačí ich zmraziť a pridať do pohára. Dobre nápoj ochladia a aj vyzerajú skvele.

Pre milovníka golfu: Plošná golfová hra

Ak nemôže byť na golfe, môže stále vytvárať rôzne stratégie na svojej novej golfovej ploche. Spolu s týmto darčekom mu nezabudnite pribaliť aj knihu Tajomstvo golfu! Je to kniha, ktorú žiadny pravý hráč golfu nebude môcť odložiť z ruky.

Pre majstra grilovania: Individuálny gril

Váš muž touto pomôckou dokáže pripraviť dokonalé pochúťky aj vtedy, keď je vonku zlé počasie. Ako? Jednoducho s touto pomôckou v kuchyni!

Pre milovníka cigár: Cohiba Dominikánske cigary

Váš muž bude milovať strednú silu týchto cigár a cédrovú chuť.

Pre muža, ktorý bez holenia nevystrčí nos z domu: Holiaci strojček značky Braun 9

Momentálne je na trhu najlepšia značka Braun 9 elektronického holiaceho strojčeka. Tento strojček je vodeodolný, takže mu pokojne môže padnúť aj do umývadla.

Pre muža, ktorý miluje kemping: Chladnička od Yeti

Nová chladnička od Yeti v rôznych veľkostiach bude jeho neoddeliteľnou súčasťou. Môže v nej skladovať jedlo, ale i pivá. Ľad v chladničke vydrží až 4 dni a má veľmi pekný dizajn.

Pre šetriča peňazí: Peňaženka s otvormi pre kreditné karty

Takto môže mať všetky kreditné karty a bankovky pekne uložené v peňaženke. Čo iné by muž, ktorý vyžaduje poriadok v bankovníctve mohol potrebovať?

Pre „Star Wars“ muža: Kávovar

Je raňajšia káva jeho neoddeliteľnou súčasťou? Obdarujte ho nejakým špeciálnym kávovarom s nádherným dizajnom a k tomu s balíčkom kávy, ktorá je akoby mimo z tohto sveta.

Pre vyberavého kupujúceho: Amazon darčeková poukážka

Na Amazon si môže vybrať čokoľvek bude chcieť podľa vlastného želania.

Pre „Pssst“ muža: Bose QuietControl 30 bezdrôtové slúchadlá

Tieto slúchadlá zaručujú úplne ticho od vonkajšieho prostredia. Ale dávajte si pozor! Môže ich aj zneužiť. Jednoducho, keď vás nechce počúvať, nasadí si ich do uší a… môžete si rozprávať koľko chcete.

Pre muža, ktorý trávi veľa času vonku: Nové topánky

Kvalitné topánky v závislosti od toho, čo muž vonku robí. Môže to byť lezenie, túry alebo akýkoľvek iný šport. Nezabudnite vybrať značku, ktorá sa k nemu najviac hodí!

Pre cestujúceho: Koktailový set

Teraz si bude môcť urobiť svoj vlastný koktail v lietadle počas dlhej cesty za prácou alebo jednoducho za dovolenkou.

Pre „Clark Kent“ muža: Warby Parker slnečné okuliare

Tieto slnečné okuliare majú ideálny mužský rám a určite sa mu budú páčiť!

Pre fotografa: Retro kamera

Pretože všetko staré je znova nové. Zamiluje si ju hneď na prvý pohľad!

Pre MacGyvera: Vojenský nôž

Vojenský nôž je vybavením každého správneho chlapa a špeciálne MacGyvera.

Pre smejka: Akákoľvek spoločenská hra

Spoločenská hra nevyvoláva úsmev iba na tvári detí, ale rovnako dospelých. Ak vyberiete tú správnu, určite čelíte chvíľam uvoľneného smiechu.

Vianočné darčeky pre mužov vám po tomto článku už dúfame, že nebudú robiť žiadne problémy a váš výber bude presne tým darčekom, ktorý poteší muža a vyčaruje mu úsmev na tvári v tento sviatočný deň.

____________________________________________________________________________________________________________________________

Článok Vyznanie lásky pripravila Valéria Osztatná Loomis – lilywonderlandbooks@gmail.com