Barber Košice: Zoznam TOP barberov

Barber Košice: Zoznam TOP barberov

Barber sa v posledných rokoch stal pre pánov symbolom kvality a štýlu. Kvalitný účes, či úprava brady od barbera je niekedy cenovo nákladnejší ako klasické holičstvo, no výsledok je (pri voľbe dobrého barbera) na omnoho vyššej úrovni. V tomto článku ti prinášame prehľad TOP barberov v Košiciach. Ktorého si vyberieš ty?

Zoznam barberov Košice

Bajus&Pancho BarberShop

Tento barber shop majú na starosti Rado a Milan. Sú to dvaja mladí chalani, ktorí sa vrhli do podnikania, aby priniesli pánom neobyčajný zážitok. Patria medzi top barberov na Slovensku a dokonca aj sídlia v prekrásnej budove Halmiho dvora v Košiciach. O kvalite ich práce sa môžeš presvedčiť napríklad na instagramovom účte:

Barbados barber Košice

Medzi ďalšie podniky patrí napríklad Barbados barber Košice. Tento barber shop vám dokáže splniť všetky tajné predstavy o tom, ako by mala vaša brada, či účes vyzerať. Svoj termín si môžete rezervovať aj online.

Queen Barber

Queen Barber sa teší v Košiciach veľkej popularite, okrem Košíc však tento barber shop nájdete aj v Banskej Bystrici. Cieľom tohto moderného podniku je, aby sa chlapi cítili hýčkaní a odchádzali nielen kvalitne a precízne ostrihaní podľa predstáv, ale aj oddýchnutí. Dámy si často doprajú rôzne procedúry, no pre pánov môže byť práve Queen Barber miestom na oddych, kde im zároveň dokážu splniť všetky priania v oblasti strihu vlasov, či brady.

Barberclub.sk

Barber club stavil na tradičné hodnoty a založil tradičné holičstvo, ktoré v srdci Košíc poskytuje nadštandardné služby. Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete prejsť priamo na stránky Barberclub.sk, kde okrem iného nájdete aj cenník, či možnosť rezervácie online.

Barracuda barbershop

V Košiaciach sídli aj Barracuda barbershop. Tím tohto barbershopu tvorí Viki, Adam, Dan, Fanni a Tina. Útulný priestor a precízne služby viedli k tomu, že ide o nesmierne populárne holičstvo založené na tradičných hodnotách. K dispozícii je široké spektrum služieb za pomerne prijateľné ceny, pričom však s nadštandardnou starostlivosťou. Viac sa dozviete na barberbarracuda.sk.

https://www.instagram.com/p/COaK1T6B8pM/?utm_source=ig_web_copy_link

Gentleman´s World

Medzi ďalšie skvelé barbershopy v Košiciach patrí Gentleman´s World. Tento barbershop sa nachádza v Bratislave a v Košiciach, prčom sa medzi zákazníkmi teší veľkej popularite. Poskytuje služby strihu po dobu 40 minút, combo care po dobu 50 minút, úpravy brady po dobu 20 minút ale aj zaujímavé zážitkové služby. Budete sa tak cítiť ako v mužskom raji.