Zima je tu, tak poďme rýchlo podporiť svoju imunitu

Zima je tu, tak poďme rýchlo podporiť svoju imunitu

Zrejme ste už na svojom tele zimu a mráz v posledné dni aj pocítili. Jedna z vecí, ktoré nám toto obdobie do značnej miery znepríjemňuje je aj oslabená imunita, pretože množstvo čerstvého ovocia a zeleniny s najväčším obsahom vitamínov je minimálne. Vitamíny ale pre obranyschopnosť svojho organizmu potrebujeme neustále. My vám preto prezradíme, kde ich môžete zohnať a užívať si tak nádherný čas aj v tomto ročnom období.

Postačia vám tri prospešné látky

Základom dobrého zdravia a vitality je niekoľko vecí. V prvom rade je to pravidelný pohyb a potom zdravá strava s doplnkom vitamínov. Tie, ako všetci veľmi dobre vieme, nájdeme v surovej zelenine a ovocí a niektorých ďalších produktoch. Pomôcť vám môže aj  prospešný L-lyzín, komplexný prípravok s obsahom troch účinných a prospešných látok.

Vitamín B6, L-lyzín a extrakt Echinaca purpurea. Všetko veci, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu a správne fungovanie imunitného systému.

Skúste AcidoFIT

Ste o prísun vitamínov a potrebných minerálov ochudobnený, pretože vám kvalita ovocia v obchodných domoch príliš nevyhovuje? Zmeniť to môžete výživovými doplnkami.

Dajte si AcidoFIT, vitamínovo minerálny nápoj, ktorý vás dostane na nohy. Nie je nič lepšie, ako si jednoducho a rýchlo dodať všetky potrebné a stratené látky naspäť do tela. AcidoFit je skvelým príkladom, že to naozaj funguje.

Ak vás bolia svaly, cítite únavu a vyčerpanie, špeciálne zloženie tohto nápoja vám to pomôže všetko vyriešiť. Nehovoriac o tom, že ide zároveň aj o účinný detox.

Menej stresu!

Samozrejme, nie je vždy možné kontrolovať úroveň stresu, ale akékoľvek nervové šoky spôsobujú, že ste zraniteľnejší voči chorobám. Dlhodobý stres spôsobuje, že vaše telo uvoľní veľké množstvo stresových hormónov: kortizolu a adrenalínu, ktoré potláčajú váš imunitný systém. Vyskúšajte dýchacie techniky relaxácie alebo meditácie, aby ste sa udržali v pokoji. Prípadne vám pomôže spomínaný AcidoFIT.

Pripravte sa na zimu dobrou výzbrojou vo forme neškodných a účinných doplnkov, ktoré vášmu telu doteraz chýbali a uvidíte, že sa budete cítiť lepšie.