Očarte svoju polovičku vďaka jedinečným švajčiarskym vôňam MUSK

Očarte svoju polovičku vďaka jedinečným švajčiarskym vôňam MUSK

Objavte svet luxusných vôní, ktoré oslovia vaše okolie. Postačí len niekoľko kvapiek ráno a ich intenzita vás bude sprevádzať po celý deň. Jedinečná vonná kompozícia parfumov s obsahom pižma očarí aj vášho partnera.

Prečo práve parfémy musk                    

Musk parfémy obsahujú pižmo, s ktorým sa môžete stretnúť aj pod názvom mošus. Táto látka sa do Európy dostala vďaka známemu cestovateľovi Marcovi Polovi v 13. storočí. Vo svete parfumov je uznávaná pre svoju osobitú vôňu a schopnosť predĺžiť výdrž ostatných vonných zložiek. Spočiatku sa používalo pižmo samca kamara pižmového. Keďže bol tento živočích zaradený medzi chránené druhy, moderné parfumy využívajú pižmo rastlinného a syntetického pôvodu.

Sila vône, ktorá vás osloví

Parfumy musk si vás získajú nezameniteľnou súhrou tónov, ktoré vás budú obklopovať od rána až do neskorého večera. Pižmo zároveň dodáva parfumom jemnosť a príťažlivosť. Táto látka krásne vonia aj samostatne. Je známa pre vône čistoty a púdru doplnené o korenisté a drevité podtóny. Lacné parfémy musk si našli svojich verných priaznivcov medzi mužmi i ženami. Nechajte sa nimi osloviť aj vy a poddajte sa nenapodobiteľnému zážitku, ktorý pre vás pripravia.

Dámske parfémy s pižmom

Nechajte sa unášať na vlnách vôní, ktoré nestrácajú silu ani s príchodom večera. Dámske parfémy musk vás zahalia do lákavých tónov kvetov, ovocia, korenín i drevín. Každý parfum má iný charakter vône. Môžete si ich preto vybrať aj viac a striedať ich podľa konkrétnej príležitosti.

Na prechádzku i za športom

Chystáte sa s partnerom do prírody alebo na cyklovýlet? Na tieto príležitosti sú najlepšou voľbou svieže parfémy musk s citrusmi a ovocím. Ich príjemné tóny doplnené o pižmo vyniknú aj potom, ako sa pri pohybe spotíte. Môžete si ich dopriať tiež na prechádzku v horúcom letnom počasí. Vďaka jemnosti ovocia predstavujú tóny tohto parfumu romantické spojenie vhodné tiež na večeru pod hviezdami.

Na rande a do spoločnosti

Dámske parfémy, v ktorých prevládajú korenisté akordy, využijete pri viacerých príležitostiach. Výrazné tóny korenia, vanilky, podmanivý závan kvetín a jasný charakter pižma sú tou pravou kompozíciou pre romantický večer. Môžete po nich siahnuť aj vtedy, keď vás váš partner pozve do divadla alebo na inú spoločenskú udalosť. S touto vôňou si okamžite získate jeho plnú pozornosť.

Pánske parfémy, ktorým neodoláte

Vôňa pre moderného muža prináša spojenie tónov pižma a iných vonných zložiek s dlhotrvajúcou intenzitou. Tieto pánske parfémy vás doslova ohromia svojou silou. Vyskúšajte si ich energickosť na vlastnej koži. Naneste niekoľko kvapiek ich pútavej vône na pulzové body, ktoré sa nachádzajú na zápästí, za ušami, v lakťovej a predkolennej jamke. Môžete si byť istí, že vám vaša polovička počas spoločného večera povie, že krásne voniate.